Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Čtvrtek 28. března 2024   
 Diskuzní fórum

Hokejbal

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  10.05.2011 10:37:06
Už mě to fakt štve zase članek jak krava jak minice vyhrali 11. 9 a to že cska už nepřišel ze 7 zapasu 5 rozhodči fakt bomba myslím že tahle sezona v hale je nejhorší v dějinach hokejbalu divaci žadný polovinu hraču to nebaví a hrajou jen z povinosti aby se to nějak dohralo

Re: Tragedie
Autor:  Kamil
Datum:  10.05.2011 12:38:35
Co si stěžuješ, vždyť letos skoro všechny zápasy jsou historickým mezníkem v dějinách AHL

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  10.05.2011 16:11:18
jsem zvedavej na play-off, jestli vubec prijdou nejaky lidi se podivat...

ja to hral vzdycky pro zabavu a pred lidma me to bavilo vic....je jasny, ze takhle v lete by se hralo venku krasne...v zime zas budem halu velebit...

co se tyce rozhodcich, tak vicemene jen CSKA a PG maj dustojny rozhodci. NEL sice taky, Tothik piskat umi, ale zase je nespolehlivej a kurvi tak lidem radost z hokejbalu a kdyz neprijde 3x uz, tak je to fakt trapny... MQ se to jako jediny snazej rotovat, samozrejme to je ale spis o hazeni bulí nez o piskani hokejbalu a BR,tam je bobeš, ale ten tak casto nemuze a nepiska a pak tam nikdo jinej piskat nemuze.

Ve finale je to vsechno o tom, ze naklady na provoz haly nebo resp. naklady na sezonu jsou tak drahy, ze vsichni premysli, jestli to stoji za to a navic uz ani neni na rozhodci, kteri by jinak za penize piskali a byla by to kvalitnejsi a dustojnejsi soutez pak...
Je to samozrejme taky o lidech a jejich zapojeni do organizace. Ale kdo by se chtel zapojovat, kdyz uz tak plati 2500 prispevky na sezonu, coz na amaterskej sport neni tak malo...

jak jsem zacal, tak skoncim...jsem zvedavej na PO

no nic, ani to po sobe nebudu cist...
uvaha by Langi
cest...

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  10.05.2011 21:10:18
přesne tak langi maš pravdu venku by nějaky lidi byli tady tak přijde akorat zhasnout vratnej ale to neznamená že kritizuju halu ale už těd je tam 30 stupnu jsem zvedavej co bude v červnu nevim nevim ale tohleto je asi posledni sezona jsem zvedavej kdo to bude hrat příšti rok jesli se to nemělo dohrát venku

Re: Tragedie
Autor:  Escobar
Datum:  10.05.2011 22:21:08
je to na hnědáka vsechno :-\\
urcite lepsi atmosfera je v lete koukat venku a dat si pivko :-)

Re: Tragedie
Autor:  Lord Belial
Datum:  11.05.2011 06:43:05
je pravda, že v tomhle počasí je to venku určitě příjemnější, ale nikdo už nekouká na to, že se to hřiště musí v nějakým stavu udržovat což není moc lehký, když od toho dávaj všichni ruce pryč a zase to dělá jen pár lidí :( tady si člověk sice připlatí, ale už to má bez starostí

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  11.05.2011 07:06:58
Přesně tak, všechno má svá pro a proti. Že do haly nepřijdou lidi, bylo jasný od začátku. Taky bylo ale jasný od začátku, že si tam můžu dát po zápase sprchu, skočit si na záchod a že nebudu 3/4 sezóny běhat v dešti nebo jít na zápas v nejistotě, že se kvůli počasí hrát nebude. Ruku na srdce, není to tak dávno, abychom zapomněli, že na Koloseu jsme se brodili po kolena v plastovejch lahvích a bordelu, nikdo tam z nás ani neuklidil a tráva se sekala jednou za rok. Zápasy v hezkým počasí byly super a především pak v play-off, ale jak jsem psal, 3/4 zápasů v sezóně bylo v pěkně blbým počasí. A rozhodně si pamatuju, jak tam lidi nechtěli vůbec chodit a když bylo hnusně, tak se každej vždycky viděl, aby se to odložilo a mohl jít domů nenamočenej.
Takže vše má svý pro a proti, těch pár zápasů na sluníčku s pár lidma za manťákem je zkrátka daň za to, že můžeme hrát celej rok v suchu a v pohodě.

A že se náklady na sezónu zvedly, tak to nevidím zas tak černě. V AHL se příspěvky nezvyšovaly asi deset let a hrálo se \"skoro\" zadarmo. Navíc kdyby každej tým trochu fungoval a neměl pokuty jako prase, tak byste viděli, jak by se některejm týmům ulevilo. A příspěvky cca 2000 v I.AHL a 1500 ve II.AHL na hlavu mi nepřipadaj tak šílený. Vždyť už skoro celá liga chodí do práce a dát jednou za půl roku tisícovku za to, že si můžu hrát kdy chci, je podle mě v dnešních cenách všeho docela pohoda.

Největší průser jsou rozhodčí, ale k tomu se nebudu vyjadřovat. Je to přesně tak, jak píše Langi. Ale to se před sezónou taky vědělo, takže mě to nepřekvapuje. Překvapuje mě, že lidi, co to hrajou 10 let stabilně, neznaj ani nejzákladnější pravidla.

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  11.05.2011 09:52:31
chtelo by to (wimbledonskou) cabrio-halu :D

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  11.05.2011 10:35:37
ja nevim ale mě to nevadilo tady v hale nic moc fakt nevim příšti rok už takle to hrajou 5 let stejní lidi

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  11.05.2011 12:21:29
uděláme Fantasy Draft jako ve hre NHL a bude oziveni! :D

Re: Tragedie
Autor:  Deny
Datum:  11.05.2011 16:13:18
Twe Langi ty se v ty praci fakt hrozne nudis:-)

Re: Tragedie
Autor:  midloch
Datum:  12.05.2011 00:49:52
To víš,podle Horéého je nás 400.členů a jsme furt masivní,podle mě je nás 140-150. v obou ligách.Jiný lidi už asi neobjevíš.

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  12.05.2011 09:25:22
Nebuďte protivní a sami si to neznechucujte. Už takhle je toho dost. Je jasný, že lidi pomalu odpadávaj a nikdo to nebude hrát do padesáti. Pravda ale je a to nevím, jak to změnit, že poslední tým, kterej vzniknul a udržel se, byli Balwani. Jak ale nalákat nové lidi nebo týmy do ligy, to fakt nevím. Dneska je jiná doba. Mladí mají spousty jiných možností než jsme měli my, když jsme před 15 lety běhali jak blázni každej den s hokejkama mezi panelákama.


Pro zajímavost přehled hráčské základny AHL:

96/97 - 96

1997 - 352

97/98 - 497

98/99 - 332

99/00 - 458

00/01 - 371

01/02 - 301

02/03 - 248

03/04 - 275

04/05 - 423

05/06 - 357

06/07 - 333

07/08 - 315

08/09 - 261

09/10 – 185

10/11 - 164


Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  12.05.2011 09:29:46
bary ti si fakt nejvetší borec

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  12.05.2011 11:45:34
...jak vzdycky vytahne z rukavu vsechno, co potrebuje,co? :D blazen :D

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  12.05.2011 11:48:36
jako je to mazec, kolik tehda bylo lidi. Ja kdyz jsem zacinal koketovat s AHL a bylo mi cca 15-18, tak jsem odehral snad par zapasu ve III.lize a bavili jsme se o postupu do II.ligy, kde bysme ale dostavali dardy od ruznejch tymu a o I. lize jsme se ani neodvazili nikdy bavit, jakou to melo prestiz - to byla utopie :) A pritom podle vsech clanku udajne nebyla tak kvalitni jako ted...to jsme museli bejt pekny smatlaci v ty II. - III.lize teda :DD

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  12.05.2011 12:15:20
no a ted si historicky meznik ligy jinak bary by mohl psat kroniky

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  12.05.2011 15:24:18
Jo je to sranda, takhle zavzpomínat. Vždyť se začínalo chytat v tričku a kšiltovce a než se povolili vesty gólmanům, tak to trvalo roky a chytalo se v bundách... Dneska je to úplně jinde. Jinak zajímavé roky byly: 1997 - úplná euforie v Kralupech, všichni chtěli hrát, vznikly tři ligy; 1998 - zavedení pravidel pro týmy, pokles základny postupně, kromě následujícího silného roku - zpřísnění pravidel a řádů; 2004 - rozjezd MHL, ale postupně to vadlo ... :-(

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  12.05.2011 17:25:55
řekl bych, že to číslo je ještě hodně zkresleno o hráče kteří jsou napsaní na soupiskách, ale stejně už nehrají. Skutečný počet bych odhadoval tak kolem 100 hráčů, víc rozhodně ne.

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  12.05.2011 17:41:11
a co vlastně děláte pro to aby se tenhle stav změnil a počet hráčů vám zase narostl?

Re: Tragedie
Autor:  Lord Belial
Datum:  12.05.2011 19:01:00
za to mužou Balwani, když začli hrát všechno šlo do prdele - asi měli ostatní strach nebo co :D

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  12.05.2011 21:34:13
Standa: sli jsme do haly a 5 let se delal nabor na skolach? treba to :)

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  12.05.2011 22:12:45
jenže hala nikoho nenalákala a z MHL pořádně nikdo hrát nešel kromě kluků co teď hrajou za Balwans, ale ti už 2. ligu hráli tenkrát. Teď je asi potřeba postavit nový týmy. Co třeba zkusit kontaktovat kluky z týmů co skončili jako byly Zeměchy, Jamaica, Kombajni...? Nábor ve škole teď asi není cesta, nedokážu si představit aby proti dospělým hrály 15ti letý děti.

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  13.05.2011 07:32:25
Tak to je jasný, že vždycky byli na soupiskách lidi, co třeba pak hráli jenom jeden zápas a tak. Tomu se asi vyhnout nedá... Ale rozhodně to nebyla třeba polovina. Většinou lidi nějaký zápasy v roce odehráli. A dneska to je ještě markatnější, většina týmů chodí v rozdílných sestavách na každý zápas.

A co jsme udělali nebo neudělali pro to, aby přišly nové týmy? Když to řeknu hodně obecně, tak kromě zmíněných náborů vlastně ani nic. Od začátku to fungovalo tak, že to lidi lákalo, vznikaly a zanikaly týmy a tak nějak to makalo. V posledních letech to ale je nějaký divný: 1) děti to prakticky nezajímá a 2) mladí či dospělí zkrátka nejsou schopný sestavit tým a o něco se starat. Asi je to doubou, lidi jsou pohodlný a nezodpovědný. To je můj názor. Jsou nejradši, když za ně všechno zařídí někdo druhej. Krásněj příklad je ten, že když vznikla MHL a přihlásilo se asi 10 týmů 5-9. třída ZŠ, tak ty děti pak odrostly a postupně, i když jsme je lákali pořád stejně, se ti mladší už nehlásili a Ti starší, i když je to bavilo, tak dál nepokračovali. Nebyli schopný mít nějaký party, který by se pak přihlásili do II.AHL a hráli dál. Přestože jsme jim nabízeli dresy, výstroje pro gólmany k zapůjčení a nemuseli platit příspěvky. Myslím, že z těchto lidí z MHL dnes hraje v týmech AHL jen hrstka. A to je škoda, páč potenciál to byl velkej. Jenomže kromě Balwanů, se v těch letech přihlásili dva nové týmy a ani jeden z nich, přestože měl tyto výhody, nedokončil první sezónu, protože Ti mladí zkrátka, jak jsem psal, nejsou schopný se organizovat, většinou to odtáhne jeden chudák, kterýho to po chvíli přestane bavit.

No a přitáhnout zpět týmy, co už skončily, asi cesta k renesanci nebude. Většina těch lidí z těchto týmů, co chtěla hrát dál, šla do týmů jiných, protože už se o to buď nechtěli starat nebo jich bylo prostě málo a nechtěli nikde nikoho do týmu shánět. A když budu mluvit o té organizaci, tak nemusím chodit vůbec daleko. Kombajni, alias Worms, jsou už asi třetí rok po sobě ke konci ročníku vyloučení, protože prostě nedokážou absolutně fungovat organizačně, nedokážou zaplatit startovné v celé výši a nastřádají tolik provinění proti řádu, co jiný týmy by sbírali tři roky...

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  13.05.2011 09:03:20
Bary to je prostě takovej kralupskej Zaruba

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  13.05.2011 09:40:37
Bary, divim se, ze ti to stoji za to to furt vysvetlovat...asi tajne doufas, ze si to tu prectou nejaci nadsenci a prihlasi se do II.AHL treba :)

Myslim si, ze by ted nebylo od veci oslovit s nejakou marketingovou kampani okolni mesta - Melnik, Neratovice, mozna Kladno, Letnany, kdo vi...ze tu existuje kvalitni hokejbalova soutez 3 na 3 a hraje se v hale za nejakej ten prispevek a ze tu hraji i hraci z jinych extraligovych klubu. Mozna by to prilakalo nejake lidi/tymy, kdyz hrajeme v hale.

Jeste by to chtelo tu slibovanou casomiru :)

A vubec, udelal bych tu velkej hokejbal :D ale to je zase diskuse jinam :)

Re: Tragedie
Autor:  Bombas
Datum:  13.05.2011 11:00:19
Langi, my třebas jezdíme z Roudnice a nemáme s tím problém, tak proč neoslovit okolní města? I když je fakt, že jsme scháněli v Roudnici lidi, co by hráli s náma a nezadařilo se. Takhle jsme rádi, že dáme dohromady jednu lajnu za McS..

Re: Tragedie
Autor:  Lord Belial
Datum:  13.05.2011 11:21:44
a lidi z Mělnika o tom vědi, dva za nás už vlastně i hrajou, ostatním by podle mého vadilo dojíždění a stačí jim ta druhá národka co hrajou :)

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  13.05.2011 12:05:59
jako jedina zachrana je asi udělat mužstvo na velký hokejbal myslim že tym je tu minimalně na narodku

Re: Tragedie
Autor:  Lord Belial
Datum:  13.05.2011 13:10:55
hoči: v tom případě končim s hokejbalem a asi bych nebyl jedinej :(

Re: Tragedie
Autor:  ondřej
Datum:  13.05.2011 13:11:37
souhlasím Hoči a nemyslím si, že jen jeden tým. 1. národní bychom zvládli levou zadní..

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  13.05.2011 13:43:30
jako panove nevim proč myslím si že všichni hrači co hrajou 1 ligu mužou hrat klidne region s fleku at se nikdo neurazi ale my když hrali za jokers tak jsme davali melniku 10 a ty hrači se tam nejak nezměnili

Re: Tragedie
Autor:  Escobar
Datum:  13.05.2011 13:46:24
Bary je mazák
tys mel bejt ve stredověku byl bys jak William Wallace :-)

Re: Tragedie
Autor:  Majkl
Datum:  13.05.2011 14:23:51
Je to vsechno o prioritach. Holt dnesni mlada generace radsi sedi doma u compu, nebo se jde nekam nakalit, zhulit, vyfetovat, nebo hrat poker.
Behat s hokejkou, potit se u toho, starat se o tym, a jeste za to platit 208 korun za mesic? No to si prece radsi koupim 10 piv, nebo pytel ze jo?
Zvlast, kdyz to chvili trva nez clovek zacne bejt alespon trosku dobrej a vyhravat.

Klobouk dolu pred Balwanama, ze to nevzdali. Pamatuju si, kdyz jsem za ne hral, tak jsem tam byl za \"hvezdu\"...(kluci si fakt vazili, ze jsem za ne hral, ikdyz jsem jim moc nepomohl :D )....a ja si je zase vazim za to, ze vydrzeli a pulka z nich me ted strci do kapsy.


jinak na tom Langiho napadu neco je...at uz ten fantasy draft, nebo ten \"marketingovej tah\"

jenze to by to tu lidi nesmeli brat jako ze hrajou NHL a zacit se k sobe chovat trosku lip. A byt vubec radi, ze jim prijde rozhodci, kterej jim bude hazet buly a stopovat cas. Jenze to by chtelo trosku chladnejsi hlavu a vetsi respekt k souperum/vlastne kamaradum. (vim, zni to divne, zvlast ode me, ale lidi se meni)

Kralupskymu hokejbalu zdar

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  13.05.2011 19:30:46
čemu by pomohlo, že by se tu vytvořil jeden tým pro velký hokejbal? Jistě, kvalitativně by byl ten tým hodně silnej, ale hrálo by to 20 lidí, k čemu by to bylo AHL?

Myslim, že ty nový týmy ve II. Ahl odradilo taky to, že tam dostávaly náklepy a narozdíl od Balwanů je to přestalo bavit. Ale s tím že je to kvůli tomu prostě přestane bavit se nedá nic moc dělat.

Bary: když myslíš, že oslovit bývalé týmy není cesta k renesanci, tak v čem jí vidíš? Tak aspoň zkuste oslovit třeba Láďu Provazníka jestli by nebyla ochota znovuobnovit Zeměchy, třeba i kdyby dostali nějakou slevu, tak by se to vyplatilo. Za zkoušku nic nedáš

Re: Tragedie
Autor:  ondřej
Datum:  13.05.2011 19:53:23
tak Zeměchy těžko :D jak psal Majkl - koupěj rači víc piv, pytel.. navíc tady ze Zeměch hrajeme jen tři - já, Kejmič a Háva.. vím, že Karel Čermák hrál snad jeden zápas za worms.. no prostě kluci na to kašlou, vyloženě. Neuměj a ani se o to nechtěj starat..

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  13.05.2011 21:07:16
No jo no časi jsou zli ale největši borec je bary kterej tomu dal pul života všechny nervy a zdraví kdybi nebyl bary tak cska tak už 5 let nehraje a hokejbal v kralupech už davno není

Re: Tragedie
Autor:  Losy
Datum:  14.05.2011 00:14:39
Ještě že AHL má také svého Tie Domiho.. :-) Viď Hočiku..? :-)

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  14.05.2011 02:16:06
to Standa, Lord Belial a dalsi nepriznivci velkyho hokejbalu:
Nemyslim si, ze by tu byl jeden tym. Kdyby se vytvoril velkej hokejbal, tak by se samozrejme udelalo vice tymu. Prvni tym by hral treba zminenou narodku, druhej tym treba II.narodni ci nakej okres a treti tym treba prazskou ligu, na kterou ma kazdej z mistni ligy. Takze by se urcite zapojilo cca 60 lidi. Nehlede na to, ze bychom se dostali pod hlavicku Ceskomoravskeho svazu hokejbalu, takze by i mesto to muselo zacit brat vazne.

Jedinej a hlavni pruser je naklad na provoz haly, kterej by byl 3x vetsi oproti dnesnim nakladum, takze by se k tomu i mesto fakt muselo postavit jinak, a to tak, jako je to v jinych mestech. Nicmene je tu stale moznost pronajimani jinym tymum velkeho hokejbalu, ktere by tu chteli pak hrat atd. Tech uskali je urcite vic, ale spis je to o tom, ze tezko se zbavujeme toho \\\\\\\"naseho\\\\\\\" trojkoveho hokejbalu. V jistym smyslu by se dal provozovat dal, ale byla by to spis pak takova mrtvola.

Nebo si snad myslite, ze ve mestech jako Usti nebo Praha nebo i mensi jako Kladno, Vlasim atd. hraje jen jeden tym??? Samozrejme ze ne...soutezi je od extraligy po lokalni ligy hafo a zapojit se da do vetsiny z nich a clovek se tak muze zlepsovat. Nehlede na to, ze by se pote vytvorila mladez a i skoly a hokejova komunita by se k tomu stavela daleko lepe a spolupracovalo by se...

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  14.05.2011 02:18:09
takze ve finale by tam bylo jeste vice lidi nez v dosavadni AHL...

Re: Tragedie
Autor:  Midloch
Datum:  14.05.2011 12:14:35
Na kladně se hrají tři soutěže.Ta první by se asi mohla rovnat naší první AHL.Kluci z Nižboru taky hrají kladenskou ligu protože ta jejich trochu upadá.
Pokud by se hrál velký ball tak snad něco kápne i od svazu,myslím že ti přispějou pouze na mládež,ta je taky podmínkou pro start ve vyšších soutěžích.To už jsme ale probírali zhruba před rokem...

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  14.05.2011 12:16:05
hm langi ma pravdu

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  14.05.2011 12:49:15
Nevim čeho se strachovat vždycky když kralupy udělalo mužstvo tak z toho bylo prvni misto viz Letohrad a tak dále máme přeci božského IVU LOSKOTA

Re: Tragedie
Autor:  Midloch
Datum:  14.05.2011 13:04:17
Vášnivého rybáře se silným těžištěm))))

Re: Tragedie
Autor:  Losy
Datum:  14.05.2011 14:14:36
Jednou za rok sem něco napíšu a hned si někdo rýpne.. :-)))
Jinak Langi máš recht. Škoda, že Kralupy něco vyššího nehráli dříve. Naše generace (já) je už za zenitem.. :-( Místo gripenů chytám už jen ty ryby.. :-)

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  14.05.2011 14:46:17
Losy: to me samozrejme taky mrzi...ani ja uz nejsem nejmladsi...mam 2-3 roky a koncim na nejaky vyssi urovni :) ikdyz jak rika Jarda Jagr, moje hra neni zalozena na rychlosti :D

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  15.05.2011 11:14:06
Langi nesouhlasím z několika důvodů: pokud je podmínka pro vyšší soutěž aby tu byla mládež, tak to byste zase šli do škol a zkoušeli nábor který už jednou byl k ničemu?
Pak si nemyslím, že by ti kralupští peciválové co sotva chodí teď, jezdili na zápasy někam mimo Kralupy.
A za další, fakt si nemyslím, že by pak od města něco káplo. Město má hokejbal tak trochu u zadku

Re: Tragedie
Autor:  Laki
Datum:  15.05.2011 12:59:23
Jsem nezaujatý čtenář a musím napsat svůj názor...Tolik uplakánků na jednom místě, jsem ještě neviděl. Ano, doba je zlá a všechno stojí peníze. Malí kluci hrají raději na PSP, než aby pohli zadkem. Ale: na moravě byl stejný problém. Pořád se brečelo a nic se pro změnu neudělalo. Jednoho krásného dne, se nasrali ti nejstarší, kteří si sedli a založili asociaci malého sportu. Dnešním dnem, má asociace 490 členů a vznikají i B\

Re: Tragedie
Autor:  Lord Belial
Datum:  16.05.2011 06:57:16
mládež je sice podmínka, ale není nutností, stačí zaplatit \"pokutu\". Tedy alespon takhle to dělá Mělník :)

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  16.05.2011 09:18:20
Děkuji za některé náměty, jak co změnit a dělat. Ono je to všechno hezký a myslím, že v každém příspěvku je kus pravdy. Ovšem ať už se tu hraje místní soutěž nebo by se tady hrála nějaká svazová, tak se vždycky musí o to někdo starat, mít trenéry, funkcionáře. Vzhledem k tomu, že počet funkcionářů v AHL klesá asi tak stejným tempem jako počet členů a nadšených hráčů, tak asi není težký pochopit, že by se tu musel najít nějaký nadšenec, který by do toho šel. Já to určitě nebudu, protože už jsme se tolikrát spálil, jak se vždycky s nadšením něco žačalo dělat a nakonec jsme z toho měl jen nervy, protože lidi vždycky po čase z každý akce odpadnou, že už mi to nestojí za to. Každý škrtátko se jednou ošoupe. Hočiku, díky za pochvalu, ale já nejsem liga. Liga jsou hráči a týmy a na nich záleží, jaké to tu budeme mít.

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  16.05.2011 10:34:30
do velkeho hokejbalu bych se i zapojil jako makačenko :D ale kdo me zna, vi, ze k sobe potrebuju minimalne jednoho dalsiho zodpovednyho cloveka :))

Re: Tragedie
Autor:  ondřej
Datum:  16.05.2011 12:59:33
Langi, odkdy ty jsi zodpovědný? :D
ale jak jsem říkal včera v autě,pokud budu mít čas, tak to zpracuju stejně jako u Hostivaře, takže z 99 % se mnou počítej :)

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  16.05.2011 13:47:33
ja prave nejsem, proto potrebuju k sobe toho zodpovednyho :))

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  16.05.2011 13:49:22
...ale zase jsem schopnej neco rozjet, nakopnout a ovlivnit lidi...ale pak ten zodpovednej musi zaridit to, aby to tak vydrzelo nekolik let a ne jen nekolik tydnu ci mesicu, coz je moje maximalni doba interestu o nejakou vec :))

Re: Tragedie
Autor:  Escobar
Datum:  16.05.2011 14:42:11
je to bordelář :-)

Re: Tragedie
Autor:  Mour
Datum:  16.05.2011 16:20:22
Nejvíc tady brečí, radí, dožaduje se a narvhuje Standa, takže by se toho mohl chopit

Re: Tragedie
Autor:  Mour
Datum:  16.05.2011 16:21:45
myslím teda organizování hokejbalu ve stávající podobě, když je odpůrcem toho velkého

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  16.05.2011 16:27:12
Mour: souhlas :)

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  17.05.2011 12:31:18
vždyť si to dělejte jak chcete, jen vám řikám v čem spatřuju nedostatky. Ovšem jestli tohle berete jako brečení, tak si klidně tu velkou soutěž udělejte, jděte do toho s tím, že dostanete hned na začátek pokutu za mládež (jestli by vás teda v takovým případě vůbec vzali) a čekejte od města nějakou finanční pomoc. Když to má samý pozitiva tak proč už ste to dávno neudělali?

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  17.05.2011 14:42:22
panove klid

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  17.05.2011 15:11:56
Standa: Kdo ty jsi vlastne?

Re: Tragedie
Autor:  Mour
Datum:  17.05.2011 16:13:36
Jenže lidí, kteří spatřují nedostatky a taky o nich pořád mluví je víc než dost! Vždyť to Bary říká furt dokola - NEJSOU LIDI, KTEŘÍ CHTĚJÍ NĚCO DĚLAT - kecat umí každý. A může se jednat o malý, velký nebo jakýkoli hokejbal.. Tak si to Stando neber tak osobně.

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  17.05.2011 16:32:42
já si to osobně neberu. Jenže zároveň po tom co tu psal Bary a Langi mi přišlo, že nějak nejsou nápady jak tohle řešit,proto jsem tady napsal svůj názor, byť třeba v případě těch Zeměch trochu naivní. Mám svých starostí dost (rodina, práce, jiné aktivity), proto bych fakt neměl zájem se starat ještě o přežití místního hokejbalu, jen mě mrzí kam to spěje. Akorát, že tady asi nejde napsat jen tak svůj názor nebo návrh bez toho aby mi pak někdo nenapsal, že když všechno tak dobře vim, tak bych se měl starat:-/
A kdo jsem? Jen řadový hráč, člověk z lidu abych tak řek, hráč kterej by rozhodně nehrál variantu velkýho hokejbalu a mám takovej pocit, že takových lidí by byla většina. Vlastně to by se zjistilo docela snadno když by ze strany vedení AHL přišla všem týmům třeba přes mail oficiální otázka na tohle téma.

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  17.05.2011 18:16:15
Standa: jakej řadovej hráč a človek z lidu? Panebože...pak se divis, ze ti rikame, abys prilozil ruku k dilu, kdyby ses aspon podepsal, tak bychom byli asi vic otevrenejsi, zvlast, jsi-li hrac AHL.

Nevim, proc by sis nemohl jit zastrilet na vetsi branu a na vetsi hriste. Kdyz tu je odborarska hokejova liga nebo i dokonce inline se tu hraje, proc by se nemohl hrat hokejbal ne velky hriste a muze vzniknout i takova kralupska liga. Rozhodne by to prilakalo daleko vice hracu z okoli, kteri by si radi zahrali velkej hokejbal v Kralupech.

Nehlede na to, ze pokud v tydle hale nevznikne velkej hokejbal, tak skonci v Kralupech behem par let, mozna mesicu, veskerej hokejbal :) Protoze tadle hala se musi vyuzit a pochybuju, ze to nekdo necha v takovym stavu, v jakym to je...coz je tretina haly na hokejbal, kterej tam je dve hodky denne a zbytek badminton, kde je nekdo dvakrat tydne...

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  17.05.2011 18:30:17
no tak už se těším jak platíte tu halu komplet aby byla využitá

Re: Tragedie
Autor:  midloch
Datum:  17.05.2011 19:44:03
Stano zaječí,každou rozječí,,,je to kecal.Žádnýho standu v lize neznám,,

Re: Tragedie
Autor:  Majkl
Datum:  17.05.2011 20:38:22
Stando, pokud nechces pro svuj malej hokejbal hnout prstem, tak drz hubu a jdi do prdele. Kvuli zmrdum jako ses ty, jsem se prestal starat o hokejbal...oprava prestal jsem makat pro takovy srace jako jses ty. A ze vas v lize je...rekl bych, ze 99 ze 100 je ten pomer.

Ono panove, bez prace nejsou kolace. A v tomhle pripade jsou kolace hokejbal. A reci, at uz jsou jakkoliv mysleny at uz hezky, nebo s chuti pomoct, tech kazdej z vas má :)...ale chut s necim pomoct?

Cus kluci :)

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  17.05.2011 21:29:33
Majkl: víš co vyliž si prdel nýmande. Toho sráče si nech pro vlastního fotra. Po takových výlevech duševních ubožáků jako seš ty se vám určitě bude někdo angažovat

Re: Tragedie
Autor:  bury
Datum:  17.05.2011 21:50:30
Myslím že Majkl udělal pro hokejbal dost a tato slova si nezaslouží !!!
Myslím že nejen mě, ale i jiným hráčům kteří letos budou hrát o Petroniův pohár, se honí v hlavě myšlenka oslovit rozhodčího , který zná pravidla a dokáže pro úrověň zápasu být přínosem !!! Nic proti klukům co chodí pískat, sám bych to nezvládl lépe, ale je rozdíl když to chodí pískat někdo, kdo tomu rozumí a ne někdo kdo tam jde , aby tým nedostal pokutu...

Re: Tragedie
Autor:  Standa
Datum:  17.05.2011 21:51:57
a mimochodem Majkle napsal jsi nám akorát to, že jsi se stal tim samým sráčem jako jsou ti kterými tak pohrdáš.
Jestli kvůli rodině atd. jsem pro tebe sráč, tak to se s tebou nemam co bavit ty ubožáku. Tohle nemá smysl, nenechám si tu od žádnýho ubožáka nadávat kvůli volnočasový aktivitě. Nazdar

Re: Tragedie
Autor:  Váca
Datum:  17.05.2011 22:47:10
Stando, hlavně, že máš čas tady bejt celej den na diskuzi...

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  17.05.2011 23:43:17
Standa: tvuj problem je v tom, ze si tu jen honis svoje ego a jen napadas nebo komentujes nejaky nedostatky a vse negativne...

kdybys napsal neco konstruktivniho a podepsal se, vazili bychom si te tady na diskusi trochu vic.

Pak se nemuzes divit, kdyz ti Majkl, kterej tu 10let piskal a jeho tym tu 10 let chodil na brigady a pravidelne pomahal AHL, todle neustoji a vynada ti...

Ze ty akorat napises zpetne, aby sel do prdele on, je tvoje moznost, ale nikdo si o tvych nazorech nic dobryho nerekne...

jediny, co bylo konstruktivni aspon trochu je to, jak si psal, proc by tu nemohl byt velky hokejbal. Uvedl si tyto duvody:
- nebude tu mladez = pokuta
- nabor je k nicemu
- pecivalove by nikam nejezdili

na to ti odpovim jednoduse
- nikdo by tu neprihlasil vrcholovou soutez bez mladeze, mladez je potreba jen pro I.narodni ligu a extraligu a da se i po dohode s okolnimi mesty od nekoho \"pujcit\" nez se vytvori vyslovene kralupska...

- nabor na prd urcite nebyl, 5 let tu fungovala MHL a mela pravidelne cca 50-100 deti kazdy rok a bylo to super - jen pak uz nebyli lidi, co by to obhospodarovali dal. Nabory byly kazdopadne uspesne. Ze ty deti u hokejbalu nezustali, je vec druha, ale cca 20 deti u toho zustalo, a to povazuju za uspech.

- pecivalove by nikam nejezdili. Ano, tito pecivalove muzou hrat kralupskou ligu velkyho hokejbalu, kterej by se hral pouze u nas v hale. Ti, co by nebyli lini hrat hokejbal na kvalitnejsi a vyssi urovni by hrali okresni ligu nebo prazskou ligu a v Praze jsme meli hodne zastupcu z Kralup, kteri tam jezdili dost casto a stale jezdi nekteri.

Myslim si, ze nemas dostatecne povedomi o tom, co se vsechno udalo a jak, takze bys tady nemel hazet vselijakymi nesmyslnymi vykriky do tmy... Vsechno ma samozrejme sva pro a proti.

Jinak nereaguju jen na tebe, Stando, ale na vsechny rejpaly. Moje prispevky jsou i o tom, abych presvedcil stavajici hrace a pripadne zajemce, aby zkusili alespon uvazovat o velkem hokejbale v Kralupech.

MAME TU KURWA HALU S POVRCHEM, KTEREJ JE NA HOKEJBAL A TO JE UZ JEN V PLZNI!!! PROC TOHO KURNA NEVYUZIJEM, SE PTAM???

Re: Tragedie
Autor:  Ondřej
Datum:  18.05.2011 05:32:39
jen tě trošku doopravím Langi, mládež je potřeba i ve 2. NHBL a myslím si, že dobrá hala je i v Mostě, i když to trochu klouže...

jinak jsi hroznej motivátor, já do toho chci jít, jen potřebuju dokončit bakalářku na Hostivař a pak se do toho můžem vrhnout, včera jsem to probíral s Márou a něco vyzvídal u maminy, jak to vidí s halou na příští rok, i když to se nám - založit fungující mládež, tým do národky - asi nepovede..

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  18.05.2011 08:42:51
jako panové diskuse hezká sice trošku tvrdá muj nazor je že příští sezonu už žadnej hokejbal nebude jinak včera cska havrani piskal formič sice dobře ale taková mala chybka neměl píštalku jinak jak píšou kluci jedina zachrana je fakt asi velkej hokejbal ale kdo se o to bude starat a platit to je fakt problem

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  18.05.2011 09:54:26
ondra: jo, tim jsem si nebyl jistej,no...

myslim si ale, ze vytvorit mladez v Kralupech by nebylo tak tezky, myslim vyslovene pro ucely zapojeni se do národky...tezsi by bylo tu mladez udrzet a navazat na ni pak dalsimi mladsimi rocniky - vytvorit tu kontinuitu prechodu z tech mladeznickejch tymu do tech áčkovejch týmů...

Re: Tragedie
Autor:  Majkl
Datum:  18.05.2011 10:51:54
Stando, me nemuzes urazit.

Nerikam, ze jsi spatnej clovek, ze se nestaras o rodinu nebo ze ublizujes svymu okoli. Rekl bych, ze mozna patris i k lidem, kteri dokazou pouzit mozek a kteri dokazou poctive pracovat. (jenze jen na svym a pro svuj vlastni prospech)

Takze pokud nechces s organizaci hokejbalu pomoc skutkama, tak drz hubu a neztrapnuj se tu jeste vic. Mas stesti, ze jsi tak trochu anonymni, protoze zadnyho Standu neznam. A to poznam osobne pres 500 lidi co tady tim hokejbalem prosli.

louci se s vami ubozak Majkl :)

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  18.05.2011 13:10:50
Majkl: Čus, potřeboval bych od tebe pohár pro galavečer? Jsi v ČR? Topí Tě prej nemůže sehnat...

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  18.05.2011 13:47:27
nazdar majkl kamarade jak se maš

Re: Tragedie
Autor:  Majkl
Datum:  18.05.2011 14:05:04
Bary: cus Bary, v CR jsem. Horsi je to s cestou do Kralup. Udelame to asi tak, ze ho necham u Jendy a ty si ho tam vyzvednes. Samozrejmne ti nejdriv zavolam, jestli nejsi nekde pobliz a dal bych ti ho osobne. Ale pokud to neklapne, tak nastane varianta s Jendou.

Re: Tragedie
Autor:  Majkl
Datum:  18.05.2011 14:13:03
zdarec Hociku...mam se vyborne, akorat casu malo, potreboval bych se naklonovat a ten klon poslat do prace abych mel cas na zbyly povinnosti a na zabavu :)... Co ty? jak se ti dari? A hele, nesel bys nekdy na paintball? Ze az se tu v praci domluvime na nejakym terminu, tak bych se ti ozval. To plati i pro Fifu, tak mu to rekni. Vim, ze jsem se s vama o tom tehda bavil, a rikali jste, ze byste sli.

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  18.05.2011 14:19:23
OK, Majkle, pls nezapomeň na to. Pokud možno co nejdřív. Díky

Re: Tragedie
Autor:  hoči
Datum:  18.05.2011 14:38:58
jasne šli ale ted čekam přirustek do rodiny každym tydnem možnam dnem pak uřčite

Re: Tragedie
Autor:  Majkl
Datum:  18.05.2011 15:56:49
woe...to je mi novina!!!...gratulace a at je to zdrave :)

jinak jasny, videl bych to az na leto. Vis jak, nez se domluvi 20 lidi na terminu, tak to chvilku trva. (navic je to jak s tim hokejbalem, kazdej by chtel jit, ale organizace se nikdo nechce ujmout, takze to zas bude na me)

Bary: v patek si jedu prezout, mam tam bejt v pul 18ty...tak snad se mi podari utrhnout driv z haku abych to stihnul. (a snad si nezapomenu vzit tu trofej s sebou :D )...ozvu se. cus

Re: Tragedie
Autor:  mojorisin
Datum:  20.05.2011 09:34:55
nazdar Kralupaci.. moc pekna diskuze, jen co je pravda. Kazdopadne tady padlo neco o Nizboru, ktery hraje kladenskou protoze mu lidi ubyva :) trosku usmevne, autor asi nema uplne informace. Je to presne naopak. Nizbor po tom co se vratil do svazovych soutezi vystoupal (i kdyz ne sportovni cestou primych postupu) do 2. NHBL-stred (aktualne jsme jako novacek temer pred vyrazenim v semifinale tehle krajske souteze) a zaroven jasme zacali pracovat na naborech mladeze (v uplynule sezone jsme dokazali najit 20 prcku kteri nam odehrali sezonu mladsich zaku). Jelikoz tu mame par lidi (zadny zavratny cislo, jedna se o cca 7-8 stale aktivnich hracu), kteri jsou ochotny se podilet na turnajich pro prcky ale i na vedeni tymu \"velkeho\" hokejbalu, verim ze budeme hokejbal v Nizboru a Beroune propagovat i dal. V ruku v ruce s tim jde i malej hokejbal, protoze Nizborska jako takova rozhodne neupada a naopak se v poslednich dvou letech mirne rozsirila. Hrajeme ji ale jenom v zimni prestavce svazovych soutezi. Kazdopadne do budoucna je cil jasny - hrat velkej hokejbal jako klub a pokusit se rozsirit i Nizborskou tak, abychom ji hrali delsi obdobi. Kam mirim.. cilem je mit obe varianty velkeho i maleho hokejbalu. Velky (podporovany statnimi organy i svazem) predevsim pro deti a neco jako \"A\" tym celeho okresu a maly (mene narocny na vybaveni a finance) pro lidi co si chteji jen zahrat, konci s velkym hokejbalem, dorustajici mladez a nechteji nikam jezdit. Nepisu asi nic prevratnyho, kazdopadne me nektere vyroky prijdou ponekud ustrelene a zbytecne hystericke. Obe varianty muzou fungovat najednou, kdyz se chce a obe se muzou podporovat. Vse je jen o lidech, jejich pristupu a dohode!
Zdar a verim ze se s nekterymi uvidime na cervnovem Memorialu v Nizboru.
Roman

Re: Tragedie
Autor:  Langi
Datum:  20.05.2011 09:51:18
Romane, mas urcite pravdu. U nas je problem, ze vsichni jen hledame vymluvy driv nez vubec se tim nekdo zacne poradne zaobirat nebo vypracovavat nejakej navrh fungovani obou hokejbalu. Myslim si, ze kdyby tu byl velkej hokejbal a malej se hral treba systemem jen jaro-leto jen venku a treba jen na pozdim by se par zapasu odehralo v hale s tou nasi \"posuvnou\" konstrukci mantinelu, dalo by se to taky skloubit...

bohuzel se bavime jen ciste teoreticky, nevim, jestli bychom nasli pochopeni a pripadne pomocnou ruku u lidi a u mesta, kdybychom zacli vybudovavat tu zakladnu velkyho hokejbalu...

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  20.05.2011 11:21:16
Přesně tak. Roman píše o tom, že mají 7-8 lidí, co jsou ochotni a podílí se na fungování toho všeho. V Kralupech je to asi takhle. Na každejch sto lidí, co hraje hokejbal v Kralupech, jsou ochotní se organizačne pro ostatní podílet na chodu soutěží asi jen dva. Takže jednoduché počty. Když nás bylo čtyřista, mohlo to být tak osm hlavních tahounů. Když nás bylo dvěstě, tak čtyři. Teď nás aktivně hraje v letošní sezóně asi 130, což krásně vychází, že se o ligu stará asi dva a půl člověka. Jeden skoro pořád zajišťuje asi 75% nejnutnějších věci a ten zbytek 1,5 člověka se skládá asi ze tří, kteří přicmrndávaj. Celkově zapálení žádný, baterky vyškrtaný. Jinak souhlas s Langim. Vždycky se dá najít nějaká cesta jak věci skloubit. AHL může fungovat v jakékoliv podobě. Může se to mastit na Koloseu na podzim a na jaře a od prosince do února v hale. Anebo hrát jen v hale přes zimní přestávku svazových soutěží. Vždyť už třeba fakt nebude síla na to, aby Ti místní lidé hráli takové porce zápasů, jako doposud. Jinak by v hale mohl být velký hokejbal. Jenže všechno to je o domluvě, nadšení a zápalu. V životě jsem už bohužel se setkal s tolika nadšenýma nápadama, že vím, jak to kolikrát skončí. I kdyby se nakrásně udělal jeden nebo dva svazové týmy, už zas vidím ty nervy, jak za půl sezóny sháníme lidi na zápas. A i na ty domácí. Pamatuju si, jak jsme jezdili hrát na Kladno a pak do Prahy za Jokers. To už mě vyléčilo. Ale dost keců....

Re: Tragedie
Autor:  Kinďák
Datum:  20.05.2011 12:03:41
Nerad rejpu Bary, ale předpokládám (podle e-mailů co čtu), že těch 75% pro AHL dělá Horee, ne? :-) Jen joke na odlehčení. Jinak já bych se také rád podílel, bavila by mě práce s dětma, takže pokud by bylo potřeba trénovat prcky, jsem pro....

Re: Tragedie
Autor:  Bary
Datum:  20.05.2011 12:37:53
Kinďák: No, konečně slovo pořádnýho chlapa. Takže jako sedmej pojede ten novej z Chvojkovic - Pinda (sorry :-D). Kdyby se takhle čelem přidal ještě někdo, pak se dá o nějakých vylepšeních uvažovat...

Re: Tragedie
Autor:  Mané Pipka
Datum:  05.01.2012 15:05:27
to je fight :-)

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Tragedie









TOPlist