Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Neděle 19. května 2024   
 Diskuzní fórum

Kralupy nad Vltavou

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Městská policie v Kralupech ......
Autor:  věra
Datum:  27.04.2012 13:13:52
Onehdá jsem šla po městě s kamarádkou a viděla jsem strážníky městské policie, jak vystupují z auta. Uznávám, že mají někdy práci, že se umažou, ale takto neupravené lidi v uniformě jsem snad viděla jen, když jsem přijelo vojsko 68 roce.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  patrik
Datum:  27.04.2012 13:22:12
vona vůbec ústrojovka kralupskej švestek je tak na úrovni umaštěnýho nádražáka..

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  věra
Datum:  27.04.2012 14:04:51
Dobrý den Patriku. Já nevím co je ten ,,ústroják\" , ale opravdu je to ostuda!! Oprvdu nechci být zlá ani nijak poukazovat na druhé, ale je to ostuda celého města, kde už žiju více 55 let. Děkuji Věra

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jirka
Datum:  27.04.2012 14:27:16
tak je to namáhavá prace ,snad nechcete aby chodili jak modelky :-D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  luboš
Datum:  27.04.2012 15:05:45
to nechcem ikdyž pár modelek XXXL mezi nima je,ale chcem aby si nevozili jenom zadky a chodili třeba i jako ty modelky po městě..

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  věra
Datum:  27.04.2012 15:25:57
Tak modelky ne vy kluci jendni ! To by se Vám líbilo co ? A že jsou pořádní to jsou to je taky pravda. Možná na té chůzy něco je, jak tady píš Lubošek. Jsem viděla u Tesca takového hodně obézního strážníka. Jsem si říkal, že ho venku není moc vidět, tak asi bude sedět u těch kamer, jak se onich dříve psalo.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  ondra
Datum:  28.04.2012 10:49:09
to asi bude ten zástupce ředitelky,viděl jsem ho myslím na kralupským tv kanálu jak ukazovali když měří rychlost v klapálkovce,to je pěknej vepřík :D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Bardolf
Datum:  28.04.2012 21:55:44
No ja se MP musim jen zastat. Praci v kralupech fakt jednoduchou nemaji. A kdyz MP prisla vypakovat z vlaku dva ozraly zmetky, kteri delali bordel, tak na to meli postavu tak akorat rekl bych. Jeden MP chytil oba za limec a bez debat je z vlaku vynesl. Jen klepali nozickama ve vzduchu. Zajimalo by me jak by si s tim poradil nejakej model. Moc koukate na kobru 11. Ode me maji uznani a podekovani. A to ze merej u Klapalka je taky dobre. Je tam skola, skolka a obcas co vydim co tam jezdi za \"ridice\" tak se mi chce zvracet. BTW ucastnici tohoto fora poslete fotky... at se ponaucime, jak ma clovek spravne vypadat. Urcite jste tady vsichni nazehleni atleti s pekacem buchet na brise :-) MP jeste jednou dik :-)

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Bardolf
Datum:  28.04.2012 22:43:47
Ty se ty vole hlavně nauč pravopis... VYDIM... To se mi taky chce blít...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jirka
Datum:  30.04.2012 07:09:02
tak to je hezky ze vepřík děla zástupce místního okresku ,ale chtěl bych videt jak děla fyzicky testy :-D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  sedan
Datum:  30.04.2012 18:32:46
tak to upřesníme!! co tady píše Bardolf je hezký, ale to je jeden zmála strážnků co to zvládne!!! a on měl to štěstí, že to viděl! já naopak jsem byl v barakudě, kde se to rvalo a byla zavolána hlídka MP. tak tam tak čekáme a už dávno bylo po bitce a oni nikde!!! Pak nám tam kámoš říkal, že je viděl, jak se vláčí Lobečkem někde okolo zimáku !!! No a když se ráčili dostavit na místo, tak místo chlapů vyleze baba a klučina. Já je mrdám jsou to sráči a jen málo kdo si zaslouží, aby mi mohl pohlídnout do očí !!!! A že jeden dokáže vyhodit dva pitomce z vlaku - to fakt není Kobra !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  micinka
Datum:  30.04.2012 18:38:18
Já viděla obřího mastodonta v městské uniformě u úřadu :-( byl to odporný chlap a odporně zapáchal, fuj!!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Koudy
Datum:  01.05.2012 15:25:28
Kuknete na You Tube, jak se musi na drzy spratky! Mate to tam vcetne cz titulku a je to realita a ne zadnej Hollywood: www.youtube.com/watch?v=IQlaHawrOM0&feature=related

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Koudy
Datum:  01.05.2012 15:39:31
Jeste poznamecka! Proc by mela MP suplovat nejaky vyhazovace. Kazdej slusnej bar ma mit svyho svalovce, kterej zlobivyho hosta asap vyexpeduje na cerstvy vzduch. A basta! Host se v baru nebo hospode ozere jako Dan (majitel nebo vycepnik uz ale bude tvrdit, ze host uz tak prisel) a policie to bude zadarmo za penize danovch poplatniku, tedy nas vsech, resit. To by se libilo vsem podnikatelum v pohostinstvi. Nezajisti ani zakladni ochranu svych zamestnacu za pipou, co tam hakujou za minimalni mzdu,casto i nacerno! Mohl bych o kralupskych osvezovnach leccos napsat - asi brzy zacnu od tech jedovejch chysi, co maji ovsem prima bomba nazvy.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Styx
Datum:  01.05.2012 17:38:50
O aktivitách MP Kpy si můžet přečíst v květnovém čísle Kralupského zpravodaje na straně 8. Je tam také článek s nadpisem Potřebujeme městskou policii? od mladého městského zastupitele Seidla ze Zeměch, který empíky osobně doprovázel jednu páteční noc.

Jinak, na You Tube je už asi dva roky krátký film o jednom půldni s MP Kralupy, který vidělo už přes 18.000 lidí, link zde:

www.youtube.com/watch?v=BzS6NYnNA-M

MP Kpy má pochopitelně svoje mouchy. Nicméně, chtěli byste tu práci dělat? Někdo to dělat musí! Pokud nechceme v Kralupech ponechat ulice kriminálníkům a póvlu všeho druhu, musí zde fungovat donucovací moc státu a právo musí být snadno a rychle vymahatelné. Třeba i prostřednictvím Kralupských švestek,že?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  občan
Datum:  01.05.2012 19:43:39
Stát nemá peníze a tak republiková policie jde do prdele. A stejně tak od poslední výměny vedení jde do prdele i MP Kralupy. Dříve alespoň byli vidět ve městě pěšky a dnes? Vzhledem k jejich úrovni nemají žádnou autoritu, dělá si z nich kozy i pubertální mládež. Řekl bych že spíše než právo vymáhají pokuty, to je asi jednodušší...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  sedan
Datum:  02.05.2012 09:50:22
Jasně, že v baru jsou potřeba vyhazovači o tom tady není řeči, ale na druhou stranu, každý má právo na ochranu a uznej me si,že je každé mu jedno, když je v nouzi, zda přijedou empíci a nebo státní policie!!! A když je narušován veřejný pořádek, policie je jedno jaká, musí dle zákona zakročit a je fuk, kolik vyhazovačů tam je a nebo není!!!!!! Jen mám obavy, že bych se při té bitce, ještě musel starat i oně!!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jirka
Datum:  02.05.2012 09:53:59
jak nemá peníze? vždyt jste si je zvolily tuhle vladu ,kam zmizely ??

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  prďák
Datum:  04.05.2012 08:26:34
vše stojí za hovno - vedení města jen hrabe a naši radní se těší oblibě několika podnikatelů a to i v řadách městské rady a zastupitelstva !!! Pak mají být peníze na policii!!! A pan starosta se dere do kraje, kde bude dělat ještě méně, než dělá na městě a pro občany města! Každý volá po odstoupení vlády, ale už místní ,, politici\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" si zaslouží naší pozornost a 99% znich by zasloužilo nakopat do prdele a vyhnat je z úřadu! Je smutné koukat jak se pakují na zakázkách města,kde vydaj výběrové řízení a vyhraje to jednoho či druhého firma! To to nikdo z Vás nevidí? A když si dáte jedna a jedna do hromady, tak pak musíte uznat, že městská policie je tvořena k obrazu svému těmi to lidmi, kteří netuší o té práci nic a pak regulijí ujeté Km , není na střelby, není na opravy kamerového dohlížejícího systému, který nidky zde nabude pracovat a to je mnoho dalšího na co by se dalo poukázat a poukazovat. Můžeme poukazovat na obněnu strážníků, která stojí mnoho peněz z rozpočtu městské policie potažmo městského úřadu.Vynakládané finannce na vyškolení a vystrojení nových strážníků se budou pohybovat řádově ve statisících a nokomu to nevadí, že se nabere nový strážník a pak se za rok zase vyhodí a to nehovořím o lidech, kteří byli již vyhozeni a nebo jim bylo doporučeno, aby odešli sami. Tyto lidé se následně přihlásí k jiné městské nebo obecní policii,kde je vezmou, jelikož mají zkoušky hotové a zkušenosti z tohoto zaměstnání, taky nejsou k zahození, ale hlavně uštří mnoho peněz! Jednání vedení městské policie a starosty města stojí mnoho mnoho finančních prostředků ze zdrojů města,ale nikomu to nevadí, pořád se jede dál!! A není tajné, že vedení Městské police se taky rozpadá! Jde to rozebírat do nekonečna a pořád stím nikdo nic nedělá, jelikož není politická vůle na městě stím něco dělat. Mají teplé místečko celkem slušně placené, ale hlavně - jsou u všeho první!! To je jak když housenky se ženou na tu kapustičku a žerou a žerou,ale jen ty první! Na ty vzadu se už nestane a nebo jen maličko. Pak až kapustičku sežerou , budou ty velké housenky žrát ty malé!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Luboš
Datum:  04.05.2012 13:14:46
...zajímalo by mě prďáku,kde bereš všechny ty informace,musím se pod většinu z nich bohužel podepsat..tak nějak to opravdu v Kpy a to nejen na MP,funguje...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Harmy
Datum:  04.05.2012 15:36:45
jo, jo......
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/168242-o-zakazce-za-160-milionu-rozhodne-losovacka/

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  ghghtghhj
Datum:  27.08.2012 18:16:56
copak, konec diskutování

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  TH
Datum:  28.08.2012 21:32:53
Samozřejmě má každá mince dvě strany. Jejich práci bych dělat nechtěl ale bohužel se mi nelíbí jejich přístup. Přijel jsem totiž v 21 hodin na Hůrku a samozřejmě nebylo kde zaparkovat. Nakonec jsem dal auto na inteligentně zpoplatněné parkoviště u pošty. Zaspal jsem a v 8:35 přišel pro auto. Samozřejmě botička. Čekal jsem třeba 100Kč ale dali mi rovnou 500 Kč pokutu. Kdybych ho tam nechal celý den tak to beru ale přišel jsem pro něj hned jak to šlo.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Rakis
Datum:  28.08.2012 21:54:52
je konec měsíce, tak asi potřeboval policajt vybrat aby ho nepérovali. Taky hraje roli to jak se člověk chová jestli je arogantní nebo ne. Obecně mi ale přijde dost stupidní, že policajt má možnost dát pokutu v dost velkým rozmezí mezi 100 - 1000 kč. Měla by to být daná cifra a hotovo a ne že bude záležet na tom jestli poliš potřebuje na konci měsíce vybrat, nebo se blbě vyspí, nebo mu stará nedá. To parkování tady v současný době je dost problém, měl jsi odmítnout zaplatit, řešilo by se to na přestupkový komisi a třeba by tam měli větší smysl pro pochopení.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kamil
Datum:  29.08.2012 21:10:39
To buďte na tý Hůrce ještě rádi že vám tam město na parkovišti nepořádá každých 14 dní trhy, jako tady v Lobečku.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Honza
Datum:  30.08.2012 15:39:06
Trhy v Lobečku měly zrušit. Tohle zboží se dá dneska sehnat všude a aspoň nebudou nikoho prudit s parkováním. Navíc ta dopravní značka je sama o sobě dost pochybná. Možná jsem se přehlédl, ale vy vyhlášce jsem jí nenašel.No ale pokud by platilo to co je na ní uvedeno (zákaz vjezdu a zastavení), tak tam nikdo nesmí - ani trhovci !

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Lee
Datum:  18.10.2012 22:03:16
Jestli pak víte, že strážníci MP mají nařízeno ředitelkou MP a zástupeckým především, že každý strážník měsíčně musí vybrat 3500,- na hotovosti? Když to nesplní tak jim buď seberou osobnní nebo je donutí k odchodu .... dobrý ne..? Jestli pak to není takhle náhodou maličko nezákonné?? A co na starosta ? Zeptejte se ho na zastupitelstvu kolik MP ročně přispívá do rozpočtu města? Jsou to opravdu jednoduché počty..

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Měšťák z vedlejšího města
Datum:  18.10.2012 22:57:55
a to myslíš, že jsi objevil Ameriku? Určitá vybraná částka za měsíc - takhle to funguje ve všech městech, to fakt není osobou ředitele :-D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Měšťák z vedlejšího města
Datum:  19.10.2012 17:35:11
a mimochodem, docela by mě zajímalo co znamená pojem sebrat osobní. Měšťáci v každým městě jsou placeni tabulkově podle platových tříd a platových stupňů stejně jako úředníci. To je stejné ve všech městech, takže hádám, že v Kralupech to bude fungovat stejně. A osobní ohodnocení takovej měšťák může získat navíc za nějakou činnost. Takže pojem sebrat osobní ohodnocení je dobrý nesmysl :-D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  21.10.2012 17:55:19
...tak si hvězdy vemte tu uniformu a vlezte si mezio tu ,,svoloď,,v Kralupech ,tu práci bych tady nedělal ani za zlaté prase,protože tu bydlí hrozné hovada mezi váma nádhery,tak nechte místní MP v klidu.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro klauna
Datum:  21.10.2012 19:58:32
ty vole už to nehul, četl jsem tvé příspěvky v několika tématech a to je síla...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  22.10.2012 16:44:30
no,začal jsem hulit,abych to tady mezi váma vy ,,děreva,, přežil ,poslat na vás Macháčka a Kubrta a midlit vás elektrickým bičem na ,,vepříky ,,

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Rampis
Datum:  30.10.2012 21:58:40
Zdravím,
Copak se to děje na naší městské policii? Furt jen nabírají do svých řad ? Pročpak..? Tam asi bude něco špatně.. Kam se poděli ty stáří správňáci, co za něco stáli..? Jsou tam jen samí mladý cápkové co neumějí ani zabučet a už vůbec nic řešit..?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  biker
Datum:  31.10.2012 06:34:42
Jojo, souhlas, že by politika nového vedení? Nebo viděli někomu do karet a tak byli \"odejiti\"?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Radka
Datum:  31.10.2012 20:27:01
Ahoj,
tak jsem slyšela od jednoho Mpíka na benzině, že prý se bude v brzké době měnit vrchní vedení MP v Kpech .. Má se prý vrátit jeden MPík z Kolče a dělat zástupeckýho u MPíku v Kralupech.. Tak snad to bude lepší. Uvidíme ....

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Radka
Datum:  01.11.2012 15:33:41
Kolečská policie se \"proslavila\" tím, že po celém okolí měří pouze rychlost. Dostala se až do \"parlamantu\" - Díky ní jeden čas platil zákon, že se museli při měření dávat značky začátek a konec měření rychlosti. Tak nevím, jaká to bude posila.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  cipydo
Datum:  03.11.2012 21:30:50
...je úplně jedno jestli se vrátí někdo z Kolče nebo odjinud,problém je jinde nebo spíše v někom jiném.Proto nedoufejte, že se něco změní k lepšímu. Pracovně bych to nazval žábou na prameni a věřte ,že vím o čem píšu....dělal jsem na MP v Kpech skoro 2O let,než mně vyhodili !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  RE Radka
Datum:  03.11.2012 22:10:12
Teda, je mi to celkem u pr..., s měšťáky problémy nemám a ani je nepotřebuju, kdyby na to přišlo budu radši volat 158, ale když mluvíš o zástupci, viděl jsem na kralupský tv rozhovor se současným zástupcem o nějakkým registru kol, to je materiál... Brepta co neumí pořádně mluvit reprezentuje...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  cipydo
Datum:  07.11.2012 22:24:55
Radko...dávej si příště větší pozor,seš žena a nééé muž,takže jsi VIDĚLA a né VIDĚL na kralupský TV rozhovor....i když ono je to stejně jedno,dneska se každej umí akorát tak schovávat za anonymitu a ty nebudeš asi o nic lepší ,než ti ostatní písálkové....jo a jinak,už jsi někdy mluvil do kamery? Věř mi,že to není nic příjemnýho a tomu Breptovi se ani moc nedivím. Tím se ho rozhodně nezastávám,mohl se lépe připravit a nebo mohla do kamery promluvit ředitelka MP, ta je v tomto oboru jednička...tak zatím Radku !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro cipyda
Datum:  08.11.2012 06:33:39
Ty voe, že to tak musím napsat, to RE u autora znamená, že je to odpověď Radce, ne že to psala ona...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  beztříkorunpade
Datum:  08.11.2012 08:11:06
checheche, cipydo tys vážně dělal u MP....

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro radku
Datum:  10.11.2012 22:30:40
radko pokud myslíž že když budeš mít problém a zavoláš 158 tak ti klidně muže přijet městská policie jako se to stalo před rokem mě bouračku 3 narkomanu (vysoce agresivních ) přijely řešit dvě holčiny okamžitě jsem opět volal na 158 co že mi to přijelo na pomoc a bylo mi zděleno že i na státní zrovna sloužej ženy tak že zážitek k nezaplacení

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  beztříkorunpade
Datum:  11.11.2012 23:24:34
mazec...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  cipydo
Datum:  14.11.2012 16:35:42
...člověk se učí celej život, díky Vám přátelé už dneska vím, co znamená RE před uživatelským jménem...děkuji Vám srdečně, to víte ,jsem už starší ročník ... jinak souhlasím ,že příjezd hlídky složené z holčin je zážitek k nezaplacení.... a co teprve jejich pěší příchod,to je estráda...!!!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  07.12.2012 21:06:44
Máte tady keci na holky v uniformě?? Tak se běžte ukázat ...nádhery ,co vyplnují řady na socce a úřadech práce.Jen keci v kleci a nic.
Hej cipydo(prý jseš starší ročník),tak pokud Ti ještě stojí libido ,tak běž ,,pomáhat a chránit,,své spoluobčany a za ty peníze,posměšky ...
Policie je taková,jakou si ji vytváříme .Často se pohybuje v hnoji a vás hvězdy jim vůbec nezávidím,je mi z vás na blití.
At žije Policie a holkám od ní i s paní Kostlivou fandím a věřím,že vás tu srovná do latě.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  biker
Datum:  11.12.2012 18:34:11
Hej, klaune, ty seš oficiální psychopat, nebo měšťák... To co tu produkuješ není normální. Ženská u policie má dřepět u telefonu, na nějaký bitce bude 3,14ču platná. Žiju slušně a nemá mě kdo co rovnat, notabene MP. Btw. kdo je Kostlivá? Jo a zapracuj na svém pravopisu, to je hnus velebnosti... :-D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  14.12.2012 22:14:44
Ty bitko,tak si to neber osobně ,když žiješ slušně ,přeju ti hezkého Ježíška a MP nech na pokoji ,dělají co můžou .Slovo velebnost znám od jednoho...ten to často používá...:-)...a ..kolo taky :-),že jsme se už potkali velebnosti:-)máš stojan na kolo?Ježíšek Ti ho přinese.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  biker
Datum:  15.12.2012 10:25:05
Nemám kolo, tudíž ani stojan, jezdím na motorce.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  15.12.2012 16:58:55
...bez sedla ,že...tak hezkého Ježížka,končím ..jdu si užívat Vánoce a nezapomeň zajet za Kubrtem ...přišly gumičky.:-)bikre.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pepazdepa
Datum:  04.01.2013 07:53:28
Zdar,

jak tak čtu, je to tu snůška hospodskejch keců po pátém pivu, ale zase je to levnější než v hospodě a člověk nesmrdí kouřem. A hlavně - číst ty vaše příspěvky je totálně ztracený čas, ale vy asi nemáte co dělat, jste spokojeni, doma u svého PC, hezky si poplkat, někteří možná v práci... Takhle ten kapitalismus nevybudujem soudruzi!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  václav
Datum:  11.01.2013 16:46:13
včera jsem při obědě poslouchal dva měšťáky-povídali si,že prej jejich ˇšéfka se chystá vyhodit dalšího schopnýho a pracovitýho měšťáka a to z nějakejch ženskejch malichernejch důvodů...už je to prej pátej v pořadí,kterej neprošel jejím sítem..a přitom si tam nechává lidi,který nesplněj ani základní fyzický testy,nejsou prej schopný uběhnout 400 metrů v kuse,proto je vidíme pořád jezdit jenom v autech...hlavně že prej ale na služebně vykuřujou jedno cígo za druhým,lejou do sebe kávičky zadarmo po všech benzínkách a barech...nojo,jakej šéf,takovej mančaft...nedávno se k nim hlásil jeden můj kámoš a nevzali ho i když je sportovec každým coulem.Měli by už ty starý poldy a obezní měšťačky vyměnit za mladší...lidí je dost !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kamil
Datum:  12.01.2013 12:01:47
Jestli to nebude třeba tím, že tam mají i jiný kritéria než je fyzická kondice

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  svědek
Datum:  12.01.2013 13:21:46
václave,tvůj kamarád by asi nezvládl každodení porci kávy zdarma ve všech podnicích co musí současní \"strážníci\" absolvovat...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  beztříkorunpade
Datum:  13.01.2013 12:32:50
jojo je to zápřah na srdce

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  kare
Datum:  19.01.2013 21:43:14
tak madam kostlivá to bere z hurta

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  vaclav
Datum:  18.04.2013 08:11:15
A s jídlem roste chuť , Kare - slyšel jsem, že dalším na řadě,kterej se stal nepohodlným, je prej její pravá ruka - bejvalej zástupce velitele MP.Ale ten si to prej zasloužil, byl hroznej intrikán, nemakačenko, vlezdoprdeláč a podrazák...asi používal špatnej lubrigační gel a proto ho madam kostlivá vyměnila. A radnice dělá mrtvýho brouka - tleskám !

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  ghghg
Datum:  22.05.2013 20:42:45
běda mužům kterým žena vládne

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pítrs
Datum:  23.05.2013 05:31:38
no, žena, jak se to vezme... :D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  22.06.2013 20:45:24
Verčo ,říkáš v 68 jsi viděla umaštěný vojáky nebo tak jedině koule ve větru.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  22.06.2013 20:56:45
hele Pítrs ,koukám,že v 5:31 nemáš nic na práci ,než psát na web ,nebo máš ruce v kalhotech ??? Ty moc mužskej asi nejsi ,co .
Já ji fandím ,jen ať tu verbež vypráská, jak nejrychleji to půjde . A v Kralupech ,buďte rádi ,že máte ženskou ,která je razantnější než někteří místní připosraní borci ,kteří koukají hlavně na sebe ,kamarádíčka a jenom tady pláčete a pláčete ,jeden plačko vedle druhého,je mi z vás na zvracení a místo aby jste obšťastňovali vaše ženy ,tak čumíš v 5:30 na net a honíš si tady svoji kravatu,nádhero.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  jenik
Datum:  22.06.2013 22:13:43
a kterýho poldu zase vyhodily ,, už to tam tam začíná bejt dívčí škola samá ženská a žádńej chlap to sem zvědavej až bude někde bitka a Kostlivá tam pošle ženský to zase bude ostuda hold jsou práce pro chlapy a pro ženy

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  23.06.2013 09:04:55
Jeníku ,tak vstup do jejich řad a přestaň kecat . Dostaneš černý brýle alias Cobra .
Místo toho večer prdíš do židle ,žereš uzený a asi Ti teče pot po čele . Tak udělej něco pro Kralupy a ukaž ,co umíš. Zatím jen kritizuješ a kecáš ,takových je vás celá ulice.
povím Ti začátek básničky :
Jeníku, Jeníku
přestaň brečet v zaprděném ďoliku....
budeš mít černé brejličky ,
budou se na Tebe smát holčičky,
možná i nedostaneš do držtičky.
Ale lepší je doma ,škvarky ,pivčo a čumět do krabice .

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  a.c.a.b
Datum:  01.07.2013 19:36:59
Fuck Off Klaun - Žvásty a keci
staré zbrojnošky. Nějaké ty brýle si strč do pochvy!!!! Pochvo. Lidi je to opravdu divné, proč nevyhodí nějakou tu ženskou nebo starocha? Kde je chyba občané. Běda tomu komu přijedou na pomoc. Toť otázka, nebudou potřebovat pomoci oni, přijedou vůbec, co budou dělat. Co mohou nabídnout, kvalifikovaného silného a odhodlaného strážníka, který si umí pomoci sám, má místní znalost, je nekompromisní, když jde do tuhého? maximálně bandu hovnožroutů pánové, pardon dámy. Vlasně jenom dámy. Byli jsme u toho, když jeden JuDr. na náměsí říkal jednomu muži, škoda jich co odcházejí, ale nemylim k vůli mpíkům ale kvůli lidem tady, ať se podívají, kdo je tu chrání ve městě, to je hrůza ale vemte si, že na pokuty to takhle stačí. Když to shora pročítám koho to má dávat do latě ta Kostlivá s holkama? Víte co, zruště tu organizaci sami, ať si neděláte větší ostudu, město ušetří a to ostatní zvládne policie ČR sama. Další věci si odbory úřadů oběhají sami a útulek taky, alespoň se proběhnou. :Ox chro chro

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  klaun -naplavenina
Datum:  02.07.2013 19:52:31
acabe , zprávy v televizi v 19h30 Tě úplně vykolejili ...Je vidět ,že jsi působil v nějaké té organizaci města ,protože používáš přesné formulace a asi máš problém se ženami ,když zneužíváš toho hezkého ,co mají ženy v klínu. Asi žádnou nemáš ,nevadí ,tak máš kamaráda ,toho mezi nohama ,tak se kluci hyťte a vezmi to přes ten útulek . pejsci a kočičky tam rádi uvidí kašpárkovo divadýlko .
Jinak. Fuck Off Klaus ,jooo ,to máš pravdu.
Ať žije Policie , já jim fandím a držím palce.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Známá
Datum:  03.07.2013 11:10:24
Acabe, prej si projel ten soud? Když ses neodvolal, tak je to tutovka!!! Tak zapomeň na uniformu a dobre došel. Pěkné léto a hlavně klid v duši.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  cipydo
Datum:  06.07.2013 00:08:50
RE Známá
nevím zda acab něco projel, ale dotaz byl nejspíš ke mně...soud jsem nevyhrál, to je pravda, odvolání jsem taky nepodával a na kralupskou uniformu jsem zapomněl .Ani mi to nedalo moc práce, protože vrátit se mezi lidi, kteří jsou morálně jinde než já a díky jejichž výpovědím u soudu, opět pravda dostala přes čumák , nepovažuji s odstupem času jako vítězství.... vrátit se ale člověk může i jinými dveřmi. Co takhle komunální volby v příštím roce ? Potom nezaručuji, že by na MP nedošlo k jistým organizačním změnám,aby hlasy na tomto foru k otázkám MP začaly být silně pozitivní a kladné. Doufám,že jako odpověď ti to stačí

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Atomic
Datum:  08.07.2013 13:25:19
komunální volby...to raději ne.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  ¨bhbbjbjnbjnbjnbnb
Datum:  07.11.2013 20:02:58
Copak se už u Mpíků v Kralupech nic neděje?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  R.
Datum:  08.11.2013 12:02:48
Dokud bude starostovat Holeček, bude velet Kostlivá, to je asi jako že 1 + 1 jsou 2...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  ¨bhbbjbjnbjnbjnbnb
Datum:  09.11.2013 21:53:05
Koukám , že MP v Kralupech už není aktuální téma a to jsem si myslel , že se dozvím nějaké novinky

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  rejpal
Datum:  10.02.2014 18:41:32
a.c.a.b tady píše že zrušit MP a PČR to stíhá. Tak pro upřesnění . PČR ti přijede když to dobře dopadne za hodinu. Klidně MP zrušte , ale poserete se z toho. Jestli se v Kralupech krade tak to by teprve začalo . Ukradnou ti i nos mezi očima. Buďte rádi , že ty Mpíky máte.A a.c.a.b neví co mluví. Asi kalí jenom v Barakudě a mluví po pořádné dávce alkoholu a fetu.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  kralupák
Datum:  31.07.2014 19:06:56
MP by se měla zaměřit na čím dál tím více rozšířený nešvar - parkování aut na chodníku.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pravej kralupak
Datum:  04.08.2014 07:24:39
a kam to maj dávat? do lobečku když bydliš na Hurce?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  levej kralupák
Datum:  04.08.2014 16:35:29
Chodník je určen pro chodce !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro kralupáky
Datum:  12.08.2014 18:34:39
Raisova ulice. 5 aut na chodníku tak dobře zaparkovanejch, že je chodec musí obejít po silnici. Tohle by měli měšťáci pokutovat.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Luky
Datum:  13.08.2014 21:00:01
Na chodníku stojí auta, vesele jezdí cyklisti. MP radši dává botičky na náměstí.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  cipydo
Datum:  15.08.2014 09:26:32
..se pořád nedivte, mně před více jak půl rokem přepadl nějaký šmejd v půl pátý večer na ulici dceru a 2 členná hlídka MP ,místo toho, aby se alespoň pokusila toho šmejda najít, seděla ve služebním vozidle a hlídala uzamčení MěÚ na Palackého náměstí ...Budova úřadu má u strážníků větší prioritu než člověk !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pepa
Datum:  15.08.2014 18:28:15
to si děláš prdel?!
to je ale masakr, velkej bič a malej dvůr...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Honza
Datum:  18.08.2014 21:53:35
Je to banda blbečků co si myslí že můžou úplně vše. Nikde jsem je neviděl tak často jako kávy na benzinkách to jim jde. 30 v Lobči tam bych dal radar hlavně jim nikdy tam nejeli 30 ale ani se nesnažili rychlost snížit. A to by nám měli jít příkladem

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Zdenda
Datum:  02.04.2015 07:55:29
Slyšel jsem od kamaráda že city fízl kupuje 4 horská kola, budou mít pohyb :-D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  jarda
Datum:  07.04.2015 13:12:41
Chodci se drze promenádujou po cyklostezce a porušují zákony, MP nikde.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Maus
Datum:  07.04.2015 13:50:30
Chtělo by to kapku upřesnit!

Na jaké cyklostezce?

Nejde náhodou o kombinaci cyklostezky a chodníku???

V jaké části?

Nezmiňujete konkrétní zákon, můžete upřesnit, který zákon, paragraf a odstavec máte vlastně na mysli????

Těším se na odpověd!

Myšák Maus

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for jarda
Datum:  07.04.2015 18:15:20
Ty budeš asi velmi chytrý cyklista, určitě sesedneš z kola před přechodem, jezdíš na kole jen tam kde smíš a máš ho předpisově vybavené...jen pozor na alkohol...ten ani za řídítka nepatří-jsem řidič a nejhorší nejsou chodci, ale cyklisti na přechodech...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Jarda
Datum:  08.04.2015 08:43:10
Mě zas vaděj cyklisti co jezděj po chodníku, kde nemaj co dělat !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  jirka
Datum:  08.04.2015 12:38:56
Proč M.P. přejíždí lávku se zapnutými majáky bezdůvodně? Na začátku lávky zapnou a po přejetí vypnou a evidentně nikam nepospíchají, protože po pár metrech zastaví a ještě se s někým vybavují. Ať chodí pěšky a neprudí lidi.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Honza
Datum:  08.04.2015 12:40:25
Mě zase vadí dementi co jdou po ulici a přitom čumí do mobilu. Zrovna dneska do mě na lávce jeden takovej vrazil a musel jsem se hodně držet abych mu nedal jednu výchovnou

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  mamina
Datum:  08.04.2015 15:30:37
A já si přeji,aby byl most zavřený navždy..všude je klid a najednou lidi mají nožičky a jde to!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Karel
Datum:  08.04.2015 20:12:55
Hlavně si vůbec nevšímaj bezďáčů před spořitelnou a před nádražím.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  mamina for Karel
Datum:  09.04.2015 10:09:52
přesně..auta na chodnících,volně pobíhající psy,všude "hromádky",bordel na ulicích..atd atd

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Maus
Datum:  09.04.2015 15:30:38
Panstvo, laskavě nevzdychejte, když předchozí generace zde opakovaně a zatvrzele odmítaly nejdříve rakouský a posléze německý Ordung! Máme přece, co jsme chtěli! Nevděční Kralupané ani nedokázali po svém poslanci Biňovcovi, který je zastupoval v Rakousko-Uherském sněmu ve Vídni, dodnes pojmenovat nějakou pěknou ulici! Čeští slouhové dnes totiž rádi opakují, co jim nakukali zahraniční státníci a vůbec nepřemýšlejí, že leccos není pro Čechy zrovna nejvýhodnější. Kontrolní otázka: Víte někdo, o jakou významnou stavbu v Kralupech se poslanec Biňovec vlastně zasloužil???

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jan Bartoš
Datum:  09.04.2015 15:37:12
"Kontrolní otázka: Víte někdo, o jakou významnou stavbu v Kralupech se poslanec Biňovec vlastně zasloužil???"


Napřílad o stavbu ZŠ v Mikovicích (protože sám musel chodit do Zeměch). Nebo také prolamoval vznik ČSR již 14. října 1918 na dnešním Palackého nám.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Karel
Datum:  09.04.2015 17:25:33
Hele, co takhle si je vzít domů- bude klid, dáš jim najíst, umejou se a dej jim taky nějaké peníze na pokuty, aby ta vyhláška měla smysl...jinak je to k ničemu!!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Maus
Datum:  09.04.2015 19:11:55
Kandiduj do zastupitelstva...máš dobré názory,byl by jsi přínosem..fandíme ti!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  For Karel
Datum:  12.04.2015 22:57:55
For Karel: a co maj asi tak dělat? Stát tam furt?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pepek Vyskoč
Datum:  13.04.2015 08:51:40
V neděli jsem se náhodou vracel přes Lešany a Nelahozeves do Kralup.
A ejhle,v Lešanech jsou umístěny nové velkoplošné značky zóna 30 km.
A samozřejmě v zatáčce u návsi stála hned v pohotovosti městská policie ve svém rychlém vozidle a pohotově měřila. Tedy měřil ten co seděl na předním sedadle, vzadu na sedadlech v otevřených dveřích ležela postava oblečená do černých hadrů a vesele chrápala.
Tímto způsobem zřejmě městská policie plní povinnost dodat do rozpočtu města minimálně 800.000,- Kč, jak jí bylo zastupiteli naplánováno. Takže řidiči pozor, aby jste nebyli přispěvateli do bezedného rozpočtu města Kralupy. Zajímá je zejména rovinka na příjezdu směrem od Nelahozevsi. Tam je totiž cedule umně ukryta v kvetoucích stromech a je snadno přehlédnutelná. Možná by měli policisté nejprve vzít pilku a ceduli zviditelnit a teprve potom požadovat její dodržování. A pro zvědavce, mně náhodou nechytili, takže jsem do rozpočtu města nepřispěl.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Pepek
Datum:  13.04.2015 09:43:16
To je mazec..to víš je to nejrychlejší způsob výběru peněz. Že jsou psy bez vodítka,bez přihlášení na MÚ to neřeší.
Ale děje se to i jinde-bohužel.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  jarda
Datum:  13.04.2015 10:35:50
Pro Mause:

Stezka pro chodce a cyklisty vede odněkud z Minic ke Kaučuku.

Ve všech částech.

ZÁKON O SILNIČNÍM PROVOZU
úplné znění účinné od 19. ledna 2013Oddíl 5
Zvláštní ustanovení pro chůzi, jízdu nemotorových vozidel, jízdu na zvířeti
a vedení a hnaní zvířat

Chůze
§ 53

(5) Je-li zřízena stezka pro chodce a cyklisty označená dopravní značkou „Stezka pro
chodce a cyklisty“, na které je oddělen pruh pro chodce a pruh pro cyklisty, je chodec povinen
užít pouze pruh vyznačený pro chodce. Pruh vyznačený pro cyklisty může chodec užít pouze při
obcházení, vcházení a vycházení ze stezky pro chodce a cyklisty; přitom nesmí ohrozit cyklisty
jedoucí v pruhu vyznačeném pro cyklisty.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  jarda
Datum:  13.04.2015 10:37:29
for jarda

Ty zas určitě žereš lejna.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Pepek Vyskoč
Datum:  13.04.2015 11:38:40
Bohužel i mne tam chytili a seberou mi asi řidičák. Byl jsem přímo na služebně a nechal si všechno ukázat, povolení měření, atest radaru, úseky, proškolení a vše mají v pořádku a řekli mi, že je to žádost přímo starosty z Neláče.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Standa
Datum:  14.04.2015 16:51:12
chceš říct, že tě kralupští měšťáci chytili někde v Lešanech? Tak buď kecáš protože městská policie má působnost pouze na katastru města anebo to nebyli kralupský

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pepek Vyskoč pro Standu
Datum:  14.04.2015 19:23:07
Bohužel nekecá, podle platné legislativy může obec uzavřít veřejnoprávní smlouvu o výkonu působnosti městské policie s jinou obcí. A na základě takovéto smlouvy potom policie může měřit kdekoliv v rámci katastru této obce. Velké zkušenosti měla v tomto oboru vybírání pokut policie z Kolče. Ta měla smlouvy s 24 obcemi a vybírala do rozpočtu celkem 5 mil. Kč ročně. Takže kralupští jsou v tom ještě velcí břídilové. Veřejnoprávní smlouvy jsou veřejné , můžeš si o ní dokonce požádat na městě s přečíst si jí.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  For Standa
Datum:  14.04.2015 19:31:16
Když nevím, tak nemluvím a rozhodně fakt nic nepíšu! Města i vesnice si můžou písemně spolupráci dohodnout, resp. si takto snadno policii i pronajmout. Nelahozevsi by se na tři měsíce MP asi rozhodně zřizovat nevyplatilo.

BTW: Detailně o průjezdu Neláčem zde:

www.nela.cz/nelahozeves-zaziva-dopravni-napor-tisice-aut-denne

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  xxxxx
Datum:  16.04.2015 13:21:54
Místo měření v Lešanech by měli začít měřit rychlost motorkářům na lávce.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pořádkumylovný
Datum:  16.04.2015 16:45:05
MP má své práce docela dost, tak si jistě ráda nechá od adoscelentů poradit, kdy a kde by právě měla být! Motorky s benzínovým motorem v chodu nemají na lávce co pohledávat, tedy pokud by se snad teoreticky nejednalo o motorky policejní. Chcete mít v Kralupech pořádek? Tak spolupracujte s policií a hloupě nekritizujte! Zapište si čas, spz, typ a barvu motorky, případně toto mobilem vyfoťe a buď pošlete MP na email: mpkralupy@mestokralupy.cz, jako sms nebo mms to můžete poslat na mobil: 777 798 208. Neřádům zmar!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Petra
Datum:  16.04.2015 20:23:57
re: Pořádkumylovný - zopakuj si ZŠ

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Petra
Datum:  17.04.2015 07:59:56
Nějaká inteligentní pí. učitelka - v uvedeném názoru je pouze jeden překlep - jinak obsahově výstižné...jinak MP by měla mít křídla, aby pokryla celé Kralupy...pro Petru "strážní andělé"

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for for Petra
Datum:  17.04.2015 10:08:10
MP nedělá nikde nic.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pracant
Datum:  17.04.2015 14:11:57
A ty děláš co a kde? To je fakt neskutečný, co je tady za bláboly...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro "for Petra"
Datum:  17.04.2015 16:01:24
ty woe, Petra myslela tu extrémní hrubku v jeho nicku... chápeš?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro for
Datum:  17.04.2015 19:38:08
...ale to jsem pochopil, že je to schválně, protože nick...může být i s chybou, která je tady naprosto běžná a nejen tady, ale např. i v názvu kapel apod....chápeš?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for for Karel
Datum:  22.04.2015 11:35:10
Město prej pro ně chystá v Lobečku nějaký denní stacionář.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pořádkumylovný
Datum:  22.04.2015 13:23:07
Empíci už vyfasovali do služby taky jízdní kola! A už na nich byli viděni! Prostě došlo ke zvýšení městsko policejní mobility! Kdyby tady byly lepší chodníky, už by tady určitě kmitali i na kolečkových bruslích! V kanadském Vancouveru to tak v pohodě funguje. Jenomže tam mají pro případ veder povoleny i krátký kalhoty, což by tady v Kralupech asi neprošlo! Tady zas procházejí jiný věci!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  xxxx
Datum:  01.06.2015 09:48:05
2 MP hlídaj kruháč (proč ???????) na Franťáku a cyklisti se okolo nich prohánějí na kole přes přechod.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jiřík
Datum:  01.06.2015 21:36:38
Rozkaz zněl jasně, hlídat kruháč, tak co by se zatěžovali hlídáním jiných věcí. Až bude akce "kolo", tak se zase budou hlídat jen ti cyklisté. Spíš je zarážející, že si to ti cyklisté v přítomnosti MP dovolí.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jožan
Datum:  01.06.2015 22:14:21
Sám na kole tamtudy jezdím, a to tak, že velmi. Bohužel nechápu některé kolegy cyklisty že doslova vjíždějí mezi rozjíždějící se auta! Spousta blbců si fakt holt myslí, že snad má na tom kole přednost!!! Už jsem tam před pár lety dokonce viděl cikána na kole, co ho na kapotě popovezla jistá dáma. Cikánský Pánbůh na něj doslova řval MOTOR IDZE, ale more blbec si myslel, že mu to projde! Neprošlo! Dokonce si ten more blbec volal státní policii a myslel si, že to nikdo jiný neviděl! Poučka: Svého Boha poslouchej včas a nespoléhej na to, že Ti policie všechno uvěří!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Jiřík
Datum:  02.06.2015 09:20:23
Proč si to cyklisté dovolí? Protože je nikdo nepokutuje. Výkřik příslušníka MP "po přechodu se nejezdí" je mu k smíchu.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Radek
Datum:  03.06.2015 09:09:30
Jakej přechod?Ten tam snad ted není,ne?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  re Radek
Datum:  03.06.2015 13:54:39
Asi myslí přechod přes Erbenovu. Ten je tam pořád. Přechod přes Mostní je samozřejmě zrušen.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pavel Škvrna
Datum:  03.06.2015 15:30:25
Místo pokutovani cyklistů na přechodech by se alespoň na hlavní cyklostezce mohly udělat přejezdy pro kola známé z mnoha měst, aby cyklisté nemuseli každých 300 metrů seskakovat. Osobně taky neseskakuju, ale autům dávám přednost a prejizdim rychlostí chůze.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  xyz
Datum:  09.06.2015 11:24:08
MP radši ani nezajíždí před nádraží, aby se nemusela dívat na bezdomovce na autobusové zastávce. Otočí auto v Žižkově ulici a honem pryč.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kralupan
Datum:  09.06.2015 13:15:25
No je fakt že, to co se poslední dobou děje od nádraží přes Husovu a podchod až do Kaplířovy ulice je kolikrát fakt chuťovka. A měšťáci to maj teda asi na háku.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor: 
Datum:  09.06.2015 19:04:26
Nádraží má již dlouhé měsíce svojí vlastní ochranku, MP tam je přivolávána jen v případech, kdy je nezbytný zásah tzv. úřední osoby, třeba perlustrace, tj. například ztotožnění konkrétního přestupce a jeho úřední vykázání atd. Tzv. ochranka Vás v ČR například ztotožňovat sama vůbec nesmí!!!

Ono jinak někoho vykazovat z tzv. veřejného prostranství je při současném výkladu práva v ČR vcelku zapeklitý oříšek!

Ona přestupci policie může například uložit, aby po sobě uklidil atd. Zkuste ale někomu prokázat, že tam vlastně na nikoho nečeká apod. To by tam ta hlídka doslova uvízla klidně na půl dne. Jenomže ona musí být neustále k dispozici policejnímu dispečinku MP a dle jeho pokynů operativně vyjíždět k jednotlivě nahlášeným případům, z nichž mnohé skutečně nesnesou odklad!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor: 
Datum:  09.06.2015 19:23:05
Ještě k tomu rádoby parčíku před spořitelnou. Ty lavičky jsou tam skutečně jenom pro zlost, místo matek s dětmi tam posedávají a polehávají zpravidla osoby sociálně slabé. Policii městské i státní je toto známo, ví o tom i příslušní úředníci na MěÚ, respektive snad každý Kralupák!

Nicméně máme přece svobodu, občané si to tak před 25-ti lety svými klíči vyzvonili a dneska se jim ta svoboda zase začíná opět nelíbit??? Jak pak to???

Generace klíčozvoničů totiž vyrostla v tzv. socialismu, celkem nic jim nechybělo. Dnes sice každý může mít v TV třeba i 100 kanálů, ale člověk se pak cítí jako potkan. Ona ta tzv. virtuální realita včetně té Facebookové totiž s tou naší realitou zas tak moc nekoresponduje!

A bude hůř, lépe již bylo!!! A nebude to bohužel zas tak dlouho trvat, půjde o mnohé!

Afričané jsou již totiž na cestě! A žádní vysokoškoláci, ale totální plebs!

Bože, zkus alespoň ochránit srdce Evropy!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Honza
Datum:  10.06.2015 08:28:42
Pokud tobě v socialismu nic nechybělo, tak jsi primitiv s myšlením otroka. Už aby tihle debilové vymřeli a přestali tady otravovat vzduch...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Honza
Datum:  11.06.2015 09:59:57
No, asi jsi to nepochopil, nesouhlasím se vším co tady napsal "já", ale co asi ta policie s nima má dělat, peníze na pokutu nemají, tak je nějaká vyhláška úplně na nic, domů si je taky nevezmou a asi ani ty Honzo, tak co s nima? Je to ve všech městech a nejenom v Kralupech. Byl jsem v lázních a tyhle osoby jsou ostudou nás všech!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for for Honza
Datum:  11.06.2015 12:15:19
Když město vydalo vyhlášku, tak prostě platí a MP podle toho musí konat !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Tomáš Pekárek
Datum:  12.06.2015 12:05:53
MP samozřejmě koná! O co Vám jde, raději byste tu vyhlášku zrušil, aby se tak tedy mohli chovat úplně všichni, i ti, kteří dnes vyhlášku respektují? To je to, co Vám vadí? Že někdo "může" a Vy nemůžete? Hrozný povahový rys tohleto :-) Podotýkám, že určité procento lidí, kteří porušují zákony/vyhlášku bude zkrátka vždy a v jakémkoliv případě.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  souhlas
Datum:  12.06.2015 13:37:49
Dobrý den, souhlasím s p. Pekárkem. Empíci je můžou akorát tak "vyhodit" z jednoho místa na druhé...domov totiž nemají a peníze, kde by je vzali? Hlavně jsem byla svědkem toho co si všechno musejí policajti nechat líbit...je mi jich líto. Jinak, já si je domů taky nevezmu.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Tomáš Pekárek
Datum:  15.06.2015 08:35:31
V pátek před druhou hodinou čekají lidi na autobus, na zastávce spěj 3 ožralí bezdomovci. Nevím , jestli by ocenili vaše vyjádření. Tak je nastěhujte do hotelu Praha. Je to majetek města, tak se může využít.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Tomáš Pekárek
Datum:  15.06.2015 19:34:14
V pondělí stejná situace. Jenom byli ožralí už od oběda. A MP ? Hlídá kulaťák na Franťáku ! Vám to přijde normální ? Proč MP hlídá "krajsou stavbu" a nestará se o pořádek ve městě ? Co radnice ? Zabývala se vůbec touto otázkou ? Je z toho někde zápis ? Tohle řešte !!! a nekecejte něco o tom, že někdo "může" a Vy nemůžete?
Nedávno tam čekala učitelka MŠ s dětmi - jak se asi musela cítit ? Je to majetek města, nestálo to pár korun a vy to necháváte ničit. Ano vy - vedení města. Nechali jste se zvolit, tak to řešte !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Gustav Anděl
Datum:  15.06.2015 20:16:31
Taky nechápu náplň práce MP,kde je jí potřeba-tam jí nevidíme.Okolí nádraží je šílený a je už třeba s tím něco dělat.Nebo okolí na dětském hřišti ve Štefánikově ulici,tam se schází taky pochybné postavičky,volně pobíhají psy co tam venčí důchodci, v době oběda auta parkují na chodnících atd atd.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor: 
Datum:  16.06.2015 02:29:14
To sem zase Já:

Pro bojovníky za klávesnicí: Fakt jenom až za ušima podělaný hňup tady vzdychá, co by kdo měl dělat!

Otázka: Když jste na místě viděl protiprávní či jen nemravnou činnost, co jste proti tomu udělal? Použil jste vlastní mobil a zavolal třeba na 156 a operátora seznámil se situací a požadoval zásah? Ne? Neměl jste odvahu? Tak tady fakt nemachrujte!

Máte odvahu zůstat na místě a označit darazivší hlídce ty zcela konkrétní delikventy? Ne?

Byl byste ochoten proti narušitelům vypovídat do protokolu, ve kterém budete jednoznačně identifikován jako přímý svědek nebo oznamovatel?

Byl byste schopen proti delikventům svědčit v tváří tvář třeba u soudu na Mělníku?

Bohužel v diskuzi totiž nečtu, že se P.T. občan zachoval jako občan a sám v reálném čase přivolal strážníky!

Díky všem schopným občanům Kralup, kteří neváhají dát včas echo MP na 156 - o tom se často dočtete třeba i v Kralupském zpravodaji.

Bojovníci pouze za klávesnicí jsou fakt echtovní shit! Mimochodem, ani na I-netu není nikdo tak anonymní, jak si myslí!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Tomáš Pekárek
Datum:  16.06.2015 07:33:24
Dobrý den,

já sám jsem strážníky nedávno k nádraží volal, když se tam došlo k fyzickému konfliktu mezi dvěma alkoholem posilněnými muži. Počkal jsem na jejich příjezd (pár minut). Přijel plný Roomster, protože MP tyto věci VÁŽNĚ nepodceňuje. Nezbylo mi, než jim poděkovat. A tady se přidám k "Já", protože mi nahodil na smeč - kolik z Vás se chová stejně? Kolik z Vás se ve skutečnosti schová za kolektivní nezájem a myšlenku "on je zavolá někdo jiný... on to vyřeší někdo jiný"? Kolik z Vás se někdy vydalo na MP zeptat se jich? Součástí Dnů Kralup byla velmi hezká akce MP na Cukrovaru, kolik z Vás využilo možnosti si s nimi popodívat o jejich pravomocech, práci a rutinních činnostech?

Někdo ano, byl jsem tam také a viděl jsem to. Nikdo z této diskuze to ale pravděpodobně nebyl. Kritizovat je samozřejmě správné, ale zkuste také sami někdy pomoci.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Tomáš Pekárek
Datum:  16.06.2015 07:38:59
A na kulaťáku na Františku MP nehlídá krajskou stavbu, ale obyvatele města. Kralupáky před jimi samotnými, protože mnoho z nich nezodpovědně nerespektuje zákaz a riskuje procházením mezi projíždějícími auty.

Na závěr - nevýhoda této diskuze je, že nevíme s kým se bavíme. Nemám moc chuť nechat se tu okřikovat od anonymů, kteří ve většině případů jen nadávají, ale sami nic nevymyslí, takže nabídnu - pojďme se sejít. Uspořádejme debatu na kterou pozvu i velitelku MP a starostu, který činnost MP řídí. Přijďte s dotazy a nápady. Hoďte na stůl konstruktivní kritiku a třeba z diskuze vyplyne nějaký posun. Co vy nato?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Humér
Datum:  16.06.2015 13:22:43
No to je sice dobry napad, ale i kdyz anonymne, tak tady si nikdo nestezuje na system jako takovy - teda krom nazoru, ze MP stoji za ...., coz neberu jako relevantni nazor - ale vetsinou problemy ad hoc. Kvuli tomu se nema smysl sejit. Myslim, ze jako spravny podnet by mela byt brana situace kolem nadrazi. Ano, strazniku urcite neni tolik, kolik by jich byt melo, ale jde o to chovat se autoritativne a maximalne vyuzivat zakonem dane prostredky. To, jak zde ctu, se zatim bohuzel nedeje a kdyz, tak na prima upozorneni.

MP by mela byt vice proaktivni, pac reaktivne se skoro nic nevyresi, natoz dopatra.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Polda
Datum:  17.06.2015 12:03:58
Jeden starosta ze severu instruoval sobě podřízený policii, aby byla tato maximálně důrazná a nejlépe jednala stručně a ručně. Jak si myslíte, že dopad ten starosta? Začal mít sám opletačky se státní policií a pak to šlo celý k soudu! Více nemám, co bych dodal!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Já
Datum:  17.06.2015 13:12:06
Prostor před nádražím a ve Štefánikově ulici je monitorován městským kamerovým sytémem, který je napojen na MP. Pokud dojde k přestupku má operátor vyslat hlídku. Tak proč bych měl někam volat ???
Humér má pravdu - MP má využívat prostředky dané zákonem.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro Poldu
Datum:  18.06.2015 07:58:50
No a ty jako u každého zákroku potřebuješ aby ti starosta poradil?! Hlavu nemáš na to, aby ti nepršelo do krku, seš polda, tak si musíš poradit sám.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  za Poldy
Datum:  18.06.2015 13:32:10
poradit si může sám ale proč by měl jednat když to nedostane za úkol , pro MP to taky neni sranda

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Polda
Datum:  18.06.2015 14:11:36
S kralupskými právními negramoty to bývá většinou neskutečně těžké. Co k tomu dodat? Raději to nechám bez komentáře.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro Poldu
Datum:  18.06.2015 16:15:14
Co to meleš? Hádám že sotva znáš zákon 553 o city fízl, možná pár věcí ze dvoustovky o přestupcích a budeš tady někoho urážet? Ubožáku :-)

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Polda
Datum:  19.06.2015 02:56:00
Pane, máte vůbec nějaké tušení o právním řádu a víte třeba, která část zákona je kogentní a která dispozitivní? Discas oportet, quamdiu est, quod nescias! Ignorantia iuris non excusat!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Humér
Datum:  19.06.2015 08:47:47
Poldo, je videt, ze mate urcite pravni povedomi. Tak pak se divim, proc zminujete nejakeho starostu a jeho problemy, kdyz vam by se to urcite nestalo ;-)

Ale jinak posledni clanky v tehle diskusi jsou presnym obrazem toho, co se u nas (ne)deje.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Tomáš Pekárek
Datum:  19.06.2015 09:42:23
Taky kličkuju mezi auty, páč na Franťáku na tom přechodu nepřechodu vás žádný auto nepustí. MP na to čumí a nic nedělá. Tak na co tam je ????

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Inteligent
Datum:  19.06.2015 12:31:31
Já si myslím, že Polda chtěl říci, že se s bezdomáčema nedá prostě nic dělat. Oni se nemůžou někam naložit a odvézt na základě jakého zákona a kam, kdo odpoví...vyhrává!!! Pokud se byť z nějakého důvodu předvedou na státní, tak tam je obratem pustí...škoda PHM a potom dezinfekce vozidla.
MP na Franťáku-souhlasím, to je k ničemu....

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  bývalý plátce daní
Datum:  19.06.2015 12:34:01
Na co tam je MP? Měla by pokutovat chodce, když přecházejí přechod, když auta mají zelenou. Klídek, za týden se to zklidní, městem bude svištět jedno auto za druhým, nikde žádná zácpa (teda na ulicích) a budeme se tomu už jen smát. V podchodu bude veřejné WC a pěšáci co vyjdou z podchodu tak se na jednom konci se srazí s cykloušema nebo na druhém u LDN vletí pod auta.
Hezké prázdniny.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  hhjjjjj
Datum:  16.04.2016 22:12:29
jeden velký výsměch

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Lobečák
Datum:  24.04.2016 15:51:25
Městská policie má problém...
http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/kralupy-prisly-o-pet-strazniku-odesli-do-prahy-20160423.html

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  kolemjdoucí
Datum:  26.04.2016 15:32:11
když odněkud ve velkém utíkají lidi, nemusí být problém jen v penězích...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Dobře informovaný
Datum:  26.04.2016 18:07:38
Nebo taky odchází ten, kdo informace z porad kralupských stržníků věší na Facebook včetně detailů, jaký bombarďáky má vedle sedící strážnice na sobě. Bylo to i soudu na Mělníku a nepochodil chlapec, nepochodil. To už ale bylo tak 2 roky zpátky, těchto 5-ti borců se to výslovně nejedná!

Je ale otázka, jestli si město u půlročního kurzu nechává od frekventantů podepsat, že pokud v určité lhůtě předčasně odejdou, tak že si kurz doplatí ze svého, a to i v případě, kdyby museli sami odejít pro spáchání vlastní protiprávní činnosti?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  cipydo
Datum:  02.05.2016 12:26:44
Pro Dobře informovaný - ten chlapec , který nepochodil, jsem já, nebylo to před dvěma roky, ale před skoro pěti...v té době bylo vedením MP doporučeno dobrovolně opustit řady kralupských strážníků sedmi strážníkům, dva doporučení neakceptovali a proto se na ně muselo připravit propuštění pro soustavné, méně závažné porušení pracovní kázně...jediný já jsem se z městem soudil, pro neoprávněnou výpověď. Ty bombarďáky, o kterých víš určitě více jak já, byly jen takovou třešničkou - pravdou je, že opustit řady strážníků museli ti, kdo byli na ulici vidět a měli respekt. To, že odešlo nyní tolik strážníků najednou, není ale rozhodně otázkou peněz - důvody odchodu, by se mělo intenzivně zajímat vedení města, potažmo Hnutí Ano, které mělo ve svém volebním programu Bezpečnost občanů ve městě. Odpověď na jejich dotazy by našly ne u stávajících strážníků, ale hlavně u těch, kteří odešli v posledních měsících dobrovolně....a v budoucnu odchod strážníků nezastaví ani žádný finanční závazek po absolvování kurzu...strážník pro výkon své funkce musí mít hlavně odpovídající zázemí a podporu, pokud ji nemá, hledá ji jinde. Strážník musí brát výkon svých pravomocí jako poslání a ne jako práci, kdy musí odšlapat ( odjezdit ) 12 hodinovou směnu a potom pelášit domů...strážníkem je člověk celých 24 hodin, celý život....tak to je, kamaráde !!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for cipydo
Datum:  02.05.2016 14:19:22
...potrefená husa se ozvala, sám moc dobře víš, co a jak jsi dělal, když si tady sloužil a já jsem tam byl s tebou, tak bych mohl vyprávět, protože u MP taky už nejsem. Tvoje přezdívka minutka hovoří za vše a možná máš pravdu, zajímat by to někoho mělo, ale ukazovat na sebe v tvém případě asi není tak úplně dobrej nápad.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  cipydo
Datum:  02.05.2016 19:46:03
potrefená husa se ozve ještě jednou, neboj - naposledy, abych tě moc neprudil....nechápu, proč , pokud jsi s náma opravdu sloužil, uvádíš ve svých příspěvcích nepravdivé a zavádějící informace.... příklad : kurz na osvědčení strážníka není půlroční, jak píšeš, ale pouze šestinedělní... Jinak určitě taky budeš vědět, že v případě protiprávního jednání strážníka se v kpech občas vyplácelo i odchodné....a takhle bych mohl pokračovat....což nechci, raději už nebudu příspěvky na foru komentovat, těch slušnejch strážníků, kteří v kpech slouží si moc vážím, nemají to vůbec lehké, mají můj obdiv - tak se tady pane Dobře informovaný měj dobře a zkus vystoupit z anonymity, pokud máš koule. Jinak ty příspěvky nemají moc velkou váhu..!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  ghhhhhhjhjjhjhj
Datum:  06.05.2016 20:40:16
kašlete na to , s tím nic nenaděláte

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Carlos
Datum:  08.03.2017 09:00:22
Mpík sedící v autě před Tescem, zapnutej maják a cigáro v hubě. Hlídá zločin ve městě.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  staco
Datum:  04.04.2017 15:26:51
měšťáci by měli začít hlídat kruháč na Františku protože v poslední době tam hlavně ráno lezou idioti co si tak chtěj zkrátit cestu. Minule jsem si jednoho takovýho retarda musel hlídat až jsem málem přehlídnul auto, který vyjíždělo z Cukrovaru a dneska tam šli 3 lidi najednou. Fakt blbečci co si takhle zkrátěj cestu o celých 50 metrů no neber to

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kamil
Datum:  04.04.2017 16:11:35
Souhlas. A taky by tam mohli sázet pokuty řidičům co při odbočování z kruháče nepoužijou blinkr. Mám dojem, že takových je teď v Kralupech většina... prostě borec projede a co bude za ním je mu u prdele.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  re staco
Datum:  04.04.2017 21:00:51
Především neměli ten přechod zrušit, kokoti.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  staco
Datum:  04.04.2017 22:42:24
re staco: když už tam je kruháč (a já ho tam neprojektoval), tak tam nelez, pitomče

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kralupan
Datum:  05.04.2017 08:15:54
Souhlas s Kamilem, zdá se mi že dementů co nejsou schopný pohnout páčkou a zapnout blinkr je čím dál víc...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Dom Toreto
Datum:  11.04.2017 14:02:36
v Otvovicich měřili tak pani na mě stop tak sem pokejval hlavou, přibrzdil blikr k nim podřadil sem a ujel sem.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  chodec
Datum:  12.04.2017 07:09:01
Ať se postavěj k podchodu u nemocnice, kde přes zákaz vjezdu cyklistů jezdí kolaři jako by jim to patřilo. Mobil u ucha a ještě vám nadávaj, že jim neuhnete. To by měli prachů do rozpočtu.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Lea
Datum:  12.04.2017 11:41:33
MP by měla chodit mezi lidmi . Čím dál víc chodí psi bez vodítka . V zónách kde není volný pohyb psů po městě dovolen. Prosím, pokutovat

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  babka
Datum:  12.04.2017 16:06:13
Souhlas.. každý den v okolí dětských hřišť pobíhájí psi bez vodítka, jede cyklista a pes několik metrů od něho...už nevím kam si stěžovat!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Babka
Datum:  12.04.2017 17:22:19
Nikam , nikoho to nezajímá. Nedávno okolo šesté večerní přišla k veterináři paní s pokousaným psem, měl strženu kůži na krku. Visela mu volně k tlapě. Paní měla ovázanou ruku , až k lokti , pod obvazem prosvítala krev, byla na šití na chirurgii, bránila svého psa před útokem psa ,který pobíhal volně. Taky byl hodný a nic nedělá ....

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  L.R.
Datum:  13.04.2017 03:47:24
Je tady docela dost rozumprdů a MP stále nemá šéfa nebo šéfku! Nechcete to někdo jít dělat? Kralupští práskači se už těší, jak Vás zaplaví svými udáníčky!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for L.R.
Datum:  13.04.2017 11:10:22
už nevař a neber ty drogy!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  kralupák
Datum:  13.04.2017 12:14:44
Tohle má řešit Vyhláška č.2/2001. Takže kdyby to MP od začátku konrolovala, nemuselo to dojít tak daleko, aby z 10 psů jich 8 běhá volně.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  babka
Datum:  13.04.2017 14:34:22
vyhláška? V Kralupech už je pomalu víc psů než obyvatel..kontroluje někdo jejich přihlášení,očkování? Pokud majitelé nebudou dostávat peněžní pokutu,tak to nepovede k ničemu. Hlavně,že odtahujou auta,které přesahují pár cm do silnice..no nic,jdu na nákup.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Honza
Datum:  16.04.2017 18:34:57
Hlavne o ty hovna jde to je des volne pobihani neni tak strasne. Sam psa mam a kdyz jdu sebrat hovno 4 prinesu na bote. A to nemluvim o tom co nam nanosi deti na botach. Tohle by se melo opravdu resit

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jirka
Datum:  18.04.2017 01:29:31
Asi tak, nejvyšší velitel MP je starosta, takže každý pokutovaný občan je potenciálně naštvaný volič, takže rozkaz zaměřit se na problémy jen tak nepřijde. Vybírat pokuty za rychlost v okolních obcích, to je jiná liga, to nejsou (většinou) voliči z Kralup. Jak by bylo jednoduché naučit lidi na sídlišti správně parkovat, prostě by tam MP chodili každý večer a rozdali pokuty. Myslím, že do týdne byl pokoj(a mohli by u toho kontrolovat i ty psy). Jenom chtít ...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  honzak
Datum:  18.04.2017 10:51:43
zatím zde převládá asi názor podporující touhu po jakémsi policejním městě. Je to rovněž způsob jak vychovat občanstvo k chování nepřesahující mantinely. Dovolím si navrhnout metodu poněkud zdlouhavější, náročnější na každého z nás "Vychovejme své děti aby ten život v demokracii vnímali jinak než většina z nás" Že když parkuji tak nemůžu logicky omezovat druhé, že kadící pejsek pod mým dozorem si svůj výrobek neodnese sám ale buď já v sáčku a nebo soused na své botě, že při jízdě na kole nejsem sám na cyklostezce, že .....
CO MYSLÍTE VÁŽENÍ SOUSEDÉ, JSME TOHO SCHOPNI?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kamil
Datum:  18.04.2017 11:44:53
To by mě tedy zajímalo, jak se má podle vás zachovat ten cyklista, když před ním jde parta bezohledných maminek s harantama a čoklama roztažený přes celou šířku cyklostezky.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Honza
Datum:  18.04.2017 21:45:32
Kamile maminky a haranti jak ty rikas nesmi na cyklostezku? To je asi jako kdybych rekl ze tam jezdi blbec a tim myslim tebe. Porid si zvonek ja ho mam a nemam s tim problem. Oni i ty deti se musi nekde naucit jezdit. Ty jsi se to urcite neucil ty musis byt superman

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kamil
Datum:  19.04.2017 08:38:34
Na cyklostezku samozřejmě maminky smí, ale měly by na ní používat mozek a né jí schválně blokovat. A mimochodem, zrovna minulý týden jsem použil zvonek při objíždění takovýhle jedný bezohledný bandy a dostalo se mi jenom nadávek, jako že co si to dovoluju na ně zvonit

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  občan
Datum:  20.04.2017 11:25:46
Začalo blokové čištění a MP rozdává botičky a pokuty jako vo život.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Jirka
Datum:  20.04.2017 22:40:30
Pokuty a botičky jsou na nic. Auta by se měla zase odtahovat a ne ja zase dávat zpátky. Takhle tam zůstane nezametený kus a vítr to rozfouká. Každé jaro(i když teď je spíš zima) se uklízí a plán čištění si může každý zjistit a značky zákaz zastavení by měl řidič znát.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Jirka
Datum:  21.04.2017 06:42:46
Máš pravdu. Další chyba města je, že plán blokového čištění nedává na svoje stránky.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Macho
Datum:  21.04.2017 09:26:40
Ten plán blokového čištění je na Internetu k dispozici, třeba v on-line kralupském zpravodaji, který to zveřejnil ve středu 19. dubna 2017. Link zde: http://www.kralupskyzpravodaj.cz/2017/04/19/plan-blokoveho-cisteni-mesta/

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Macho
Datum:  21.04.2017 09:36:16
Jo, a je to taky na ofiko městském FB jako odkaz právě na ty on-line stránky K. zpravodaje. Stačí?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Macho
Datum:  22.04.2017 15:22:31
Ten plán blokového čištění tam dali pozdě. Vono se začlo už 18.4. Ono to chce dát vědět dopředu aspoň 14 dnů a ne až když to běží a pokuty jsou uděleny.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  honzak
Datum:  23.04.2017 10:54:14
ONI tam dali ten plán pozdě, já za nic nemůžu. Přečtete si vážení někdy to co napíšete? jaká je kravina, jak nesmyslné a lidské inteligenci dospělého člověka NÍZKÉ jsou to výmluvy?
Dává se snad několik týdnů dopředu na vědomí národu řidičů že kdesi na výjezdu z Horní Dolní je změna přednosti v jízdě? Zrovna tak jako umíme brilantně kritizovat, tak se snažíme někdy nepříliš brilantně, nachytání při chybičce, VYMLOUVAT OKECÁVAT a svalovat vinu na jiného.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for honzak
Datum:  23.04.2017 15:59:19
Tady nejde o cedule na silnici, ty jsou tam docela včas. Ale o neschopnost MÚ, který to na net dá pozdě. Opakuje se to každý rok.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  rumburák
Datum:  02.05.2017 15:02:28
Nejde snad o to jestli to město dalo na nějaký fejsbůk, není to tak dávno co ho ani nemělo. Značky jsou tam umístěný včas a nikde v zákoně se o jakékoli povinnosti dávat něco na nějaký fejsbůk apod. nepíše. Je to o lhostejnosti nás řidičů, potažmo pejskařů, jak bylo výše. Pokud na to každý dlabe, nerespektuje DZ tak se nedivte, že to tady vypadá takhle. Pak tady fňukejte, že se odtahuje a pokutuje.
A pro ty největší chytráky - MP má podstav, tak se přihlaste a pomozte s tím něco dělat. Kecat o všem umí kde kdo a senátoři.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for rumburák
Datum:  03.05.2017 06:30:36
A proč se na to každej dlabe ? Páč se jim nic nestane, páč to nikde nekontroluje.
Město si zřídilo fejsbůk pro informovanost občanů, má tiskovýho mluvčího, tak ať něco dělá. Vona MP nedělala ani když měla plnej stav.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kolemjdoucí z Peny
Datum:  03.05.2017 15:02:09
Co se to dělo včera v penny? ten sekuritak slovak co hlída zloděje se tam dost tvrdě pustil do bezdaka co ukrad rohlik?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  El pornográfico
Datum:  22.06.2017 13:50:06
XXXL macandy, jsem příjemně vzrušen půjdu se "odpravit" do kapesníku. ach jo, jak mi vzrušují.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  xxxx
Datum:  04.08.2017 10:23:00
Maj novýho šéfa, uvidíme co se zlepší.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  hggghgh
Datum:  12.10.2017 21:29:09
Nic se nezmění akorát z toho bude ještě větší bordel

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pavel
Datum:  19.10.2017 22:02:48
Tak,jak se změnila MP?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Pavel
Datum:  20.10.2017 08:31:55
Nijak. Každej parkuje, kde chce - nejlíp na chodníku, aby maminy s kočárkama musely vlézt do silnice, cyklisti jezděj po chodníku a zvoněj na chodce, který jim tam překážej. Psi běhaj volně bez vodítka, všude psí hovínka, bezďáči před nádražím chlastaj na autobusový zastávce a MP zase nikde není vidět.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for všechny
Datum:  20.10.2017 23:49:30
No já bych asi tak napsal, že je to horší, než to bylo. Jen si kladu otázku čím to tak asi může být.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  glkgfgig
Datum:  28.10.2017 14:32:50
To bude tim že ředitel MP neví vůbec která bije , nechápe problematiku města a dává nesmyslné příkazy. Je to takový kartel. Tajemnice + ředitel Mp a ředitel TS . A Holeček na to už sere . Bude hůř .

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Pavel
Datum:  29.10.2017 07:39:55
A co s tím? To, už jsem taky slyšel, že je úplně mimo-mne jako občana to,ale nezajímá.Leda by ho vybrali právě proto,aby to nefungovalo.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Patrik Holý
Datum:  30.10.2017 18:48:04
Zlatá předešlá ředitelka ... za ní byli strážníci aspoň vidět v ulicích a o školách nemluvě. Nyní? Ve vedení člověk, co policejní práci neviděl ani z rychlíku, zástupce jeho kámoš, prevence upadla a strážníci? Ti odchází raději pryč, ale ne kvůli financím, ale způsobu vedení MP ... co dodat? Zrušit? Či se zamyslet, pane starosto, zda byl výběr ředitele ten správný ... škoda že vám Kostlivá utekla.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Znalec
Datum:  31.10.2017 12:38:29
Nejlepší je, když se k MP Kpy vyjadřují odejití strážníci, že?

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  To Znalec
Datum:  31.10.2017 18:45:46
Ááá. Pán je znalec.
Nevím o tom, že bych někdy v životě dělal u měšťáků a ani bych to dělat nechtěl.
Mám jen názor, to je vše. Pane ZNALEC :-)

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Patrik
Datum:  01.11.2017 11:26:46
Za Kostlivý to taky zrovna nebyla žádná sláva.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Patrik Holý
Datum:  01.11.2017 19:26:50
Ok, taky nazor. Ja mam proste jine zkusenosti. Kdyz jsem potreboval neco vyresit, slo to. Ted? Ani omylem... tak nic ...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Kralupan
Datum:  03.11.2017 08:49:43
https://www.youtube.com/watch?v=9R6Ev7bI3qc

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  for Kralupan
Datum:  03.11.2017 12:35:21
To jsme se toho moc novýho nedověděli.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  divák
Datum:  03.11.2017 15:13:22
Ajaj, to je bída, ředitel MP by do TV měl mluvit spisovně...

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Aleš
Datum:  04.11.2017 21:38:14
Prokrindapana. Tohle je reditel? Kde ho vyhrabali !?
Ten mluvi hur nez popelari :-D a i ti jsou snad lepsi :-) Tak to je mazec

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Michal J.
Datum:  04.11.2017 21:48:36
Ovsem tak tohle je material :-)
Od kdy je ostraha bezpecnostni slozkou a zakladni kurz kurzem nastupnim ?
Vyhlaska o parkovani, hmm. Mam takovy pocit,ze to bude spise narizeni mesta,ale to je takovy maly detail. A ze se za prestupek dava pokuta do 200 kc, to jsou mi novinky :-D Asi zmena zakona, ze? O pojmech "dvousmerna cesta" a "udrzba kone" se radeji nebudu vyjadrovat. A na zaver "obcansko-pravnim sporem" resit uklid nebo nejaky neporadek?
Nevim,co k tomuto jeste vice dodat. Nekde se stala chyba :-D Ten clovek nevi,kde ma pravou a levou, natoz aby mohl byt na vedouci pozici !!!!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Alena Blahova
Datum:  04.11.2017 21:49:31
:-D :-D :-D

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Prcek
Datum:  04.11.2017 21:56:15
Tak na to,ze ty otazky dostal spoceny, nespisovny a ukoktany radoby "reditel" (presneji: urceny straznik povereny plnenim nekterych ukolu pri rizeni MP) dopredu !!! Dat mu facku, aby se probral a sel zase k ostraze.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  občanka
Datum:  05.11.2017 15:32:37
Jo a v lesoparku u Tesca..se ubytovalo hodně bezdomáčů..tak třeba tip na MP na výlet..
Máme už docela strach se tam s dětma pohybovat.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Znalec
Datum:  05.11.2017 20:33:34
Ono mluvit do kamery není zas taková prdel! Ono to chce kapku praxe, pak se rozmluví a ani mu to nepřijde. Třeba takového Vašíka Klausů posílali za účelem osmělení s oběžníky po školních třídách. Bohužel to s tím osmělováním přehnali, ale pamatuju baby Klausovky, jak ječely, že jejich idol doposud neudělal žádnou chybu! Ono umět mluvit s novináři chce fakt cvik a nenechat se dostat do úzkých. Na první TV interview to zas nebylo tak nejhorší, ale mnozí čtenáři tohoto fóra by to zvládli jistě lépe, že? Zkuste si sami sebe někdy natočit a zhrozíte se! A zákony, podle kterých jede MP, ty nevymýšlí šéf žádné MP, ale panstvo v Parlamentu ČR a Senátu! Ono to od stolu může vypadat pěkně, ale v praxi to je často neprůchodné. A udavačů za záclonami máme v Kralupech nemálo! TF operátoři a operátorky MP Kralupy by mohli vyprávět, že? Stačí číst jejich rubriku ve Zpravodaji!

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  For Znalec
Datum:  06.11.2017 20:31:03
Aha, znalec ... že by z Karviné?
Jeden za 18 a druhý bez 2 za 20.Tak tedy legislativní tvorbu zákonů nebudeme zmiňovat, protože o té Michal vůbec nepsal. Chtěl naznačit, že ředitel nezná současnou právní úpravu týkající se oblasti dopravy a zák. č. 251/2016 Sb., neboť vypustil mezi občany slušně řečeno nesmysly, protože mu to nemyslí. Srovnávat ředitele MP s bývalým prezidentem ČR je ve Vašem "znaleckém" srovnání pádla od kajaku s volantem z formule 1. Slovo "udavač" je silná káva-omluvte se občanům,že jim není protiprávní jednání lhostejné.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Mita
Datum:  26.08.2018 03:48:44
Neví někdo proč a kam odešla bývalá ředitelka MP, děkuji Mira.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  ..
Datum:  29.08.2018 21:23:24
Paní Kostlivá byla ředitelkou MP téměř 10 let. Byla jedním z nejdéle sloužících velitelů. Ta práce je nesmírně náročná a vyčerpává hlavně psychicky. Už to bylo na změnu.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  pro 2 tečky
Datum:  07.09.2018 16:28:14
Nesmírně náročná? Ale no tak, neříkám že je to pro blbce, ale průměrně zdatnej manažer s tím nemůže mít problém.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  bývalý plátce daní
Datum:  10.05.2019 10:10:56
Ať si vezmou příklad z lázní Bohdaneč (4 členové MP za rok 3 miliony na pokutách), protože chodili po městě a kasírovali. Tady jedou pro oběd (Zelenáč), jeden sedí v autě a kouká na dopravní přestupky. Kdyby vylezl ven a ta auta obešel, napsal lístek nebo dal botičku, tak mají vyděláno.

Re: Městská policie v Kralupech ......
Autor:  Humér
Datum:  15.05.2019 21:14:56
Lazne Bohdanec? No to snad ne :-))))))

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Městská policie v Kralupech ......

TOPlist