Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Pátek 26. dubna 2024   
 Diskuzní fórum

O serveru kralupy.cz

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Kralupské firmy na www
Autor:  Ing. Josef Kavan
Datum:  31.03.2003 22:28:21
Konečně jsem se jako kralupák také podíval na kralupský server. Ihned mě zaujal odkaz "Kralupské firmy".
Zřejmě o těchto stránkách moc podnikatelů v Kralupech neví a co je nejhorší, že údaje na nich jsou pěkně zastaralé. Přečíslování telefonů proběhlo již vloni v září a přesto se na zmíněných stránkách vyskytují ještě stará čísla, na která se již nikdo nedovolá.
Nevím, kdo by se měl starat o aktualizaci (nejspíše samotné firmy), ale pokud by se tento nedostatek odstranil a u každé firmy by byla uvedena i provozní doba, věřím, že by to bylo zajímavé jak pro potenciální zákazníky, tak i pro zde uvedené firmy.

Re: Kralupské firmy na www
Autor:  Vašek
Datum:  20.01.2008 14:56:31
Musím přiznat,dost mě štve když mám na kralupském serveru svou firmu a nemůžu si změnit dost podstatné údaje firmy (např. změna sídla atd.). Nikde není žádný odkaz na aktualizaci.
Provozovatel serveru by se měl asi nad sebou dost zamyslet a poslat mail firmám které se u něj prezentují,zda nechtějí provést nějakou aktualizaci.

Re: Kralupské firmy na www
Autor:  Vít Vrba
Datum:  30.01.2008 22:08:17
Již přes rok neprovozuji živnosti na které mám inzerát na těchto stránkách. Zatím jsem nepřišel na způsob jak inzerci zrušit, je mi nepříjemné, že zákazníci telefonují a já musím stále vysvětlovat,že volají zbytečně. Pokud jste někdo schopen poradit budu rád.

Re: Kralupské firmy na www
Autor:  borec na konec
Datum:  31.01.2008 15:56:27
A s kým jste jednali, když vám sem dávali tu firmu ? Tak na toho se přeci vobraťte.
Sem koukal, že tady totiž není žádnej vodkaz na nějakýho administrátora nebo správce. To je dost hustý. Takže když vám to tam zmeněj, tak jste dobře nahraný. Mám dojem, že někdo v růžáku to dělal.

Re: Kralupské firmy na www
Autor:  Fix
Datum:  17.02.2008 00:33:33
Svoji firmu na cisteni kobercu mate na MNOHA dalsich serverech. Zadejte si Vít Vrba do Googlu a uvidite! Je treba psat adminum, u Kralup treba na admin@kralupy.cz a pozadat o zruseni zaznamu. Ostatni servery o vice pracovnicich mohou mit jiny system, ale admin by jim to mel preposlat. Kontakty na vlastniky domen taky na www.nic.cz Good Luck

Re: Kralupské firmy na www
Autor:  pepa
Datum:  23.02.2008 11:39:36
http://mestokralupy.aspweb.cz/

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Kralupské firmy na www









TOPlist