Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Čtvrtek 18. dubna 2024   
 Diskuzní fórum

O serveru kralupy.cz

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Opravdové diskusní fórum
Autor:  Milan_F
Datum:  02.05.2007 23:14:05
Zdravím všechny a hlavně provozovatele těchto stránek, chci se akorát zeptat, proč nelze tady zrealizovat normální diskusní fórum založené například na phpBB a nebo podobném systému? Tenhle vzkazník se totiž dá za diskusní fórum označovat velmi těžko. Měl jsem v úmyslu oslovit s nápadem přímo město, ale to by asi nevedlo k ničemu, tak se chci dobrat odpovědi tady. Fórum podle mého názoru Kralupy nemají a kde jinde jej budovat, než na kralupské doméně. Teď sem zavítá asi člověk za týden, ale to je tím, že tohle forum je s prominutím parodie na diskuze a naopak své návštěníky od aktivity jednoznačně odrazuje. Takové diskusní fórum může být přeci dostatečně členité a v tom, že se tam každý najde, tak v tom je jeho síla. Ano, chápu, že jsou to spíš starosti, ale zase i na neukázněné uživatele v takovém fóru a jeho možnostech existují správné páky a jako minimum bych rovnou navrhnul zamezení editace vlastních příspěvků, ale to hodně předbíhám, vím a tak si velmi rád napřed počkám na vyjádření k této myslím si, že zajímavé myšlence. Děkuji.

Re: Opravdové diskusní fórum
Autor:  Cvrček
Datum:  04.05.2007 19:22:03
Taky zdravim. Zalozit forum na bazi phpBB uz jsem navrhoval davno, davno... Bohuzel nikdy se nedostalo nejakeho cinu nebo reakce od provozovatele tohoto zabavniho serveru. :) Proto by mozna stalo za to, abychom zauvazovali a zkusili neco (alespon provizorniho) vymyslet my, bezni uzivatele.

Re: Opravdové diskusní fórum
Autor:  Milan_F
Datum:  04.05.2007 22:09:54
Já si to myslel, že taková myšlenka musela příjít už dávno, ale co už a díky za reakci :-) Já jsem rozhodně pro! Jenže kralupská doména je to, co nemáme a budovat fórum na zelené louce bez zázemí známé domény (ještě by šlo zkusit kontaktovat přímo město..i když asi víme dopředu, jak to dopadne), tak to by chtělo velkou odvahu a nebo nápad s velkým N. Jak říkám, založit fórum může už opravdu každý trouba ;-) viz služby fór zdarma na www.highforum.net, ale proč dělat nový záhon, když jinde je už zryto?

Re: Opravdové diskusní fórum
Autor:  Cvrček
Datum:  05.05.2007 12:14:07
Mozna by bylo dobry, zkusmo sesmolit kus textu a napsat na admin@kralupy.cz, protoze si myslim, ze nemuze byt takovym problemem vyhradit nam kousek prostoru. Ja, ac trvalym bydlistem v Otvovicich a povolanim student, bych mel rozhodne zajem o to, delat nejakyho admina ci moda na novym foru.

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Opravdové diskusní fórum









TOPlist