Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Čtvrtek 13. června 2024   
 Diskuzní fórum

Přestavba centra města

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Objektivním a informačním příspě
Autor:  Hummer
Datum:  17.07.2005 11:10:58

Do mimořádné prázdninové přílohy se RR snažila zařadit pouze informace, ale jaksi omylem se tam asi ocitl jeden z mnoha příšerných propagandistických traktátů pana Mgr. Rynta.
ANO, každý by podepsal, že se něco má dělat správně, hezký úvod. Ale ten tlak vznikl proto, že se postupuje zatím nesprávně, světe div se!
Další "objektivní" informací je, že se jedná o předčasnou volební agitaci. A při tom se ve skutečnosti je to jen volání po koncepčnosti a transparentnosti a odbornosti při rozhodování.
Zvýrazněno tučným písmem je, že se už řeší celé centrum, tomu se říká demagogie. Došlo k tomu až na nátlak ze strany s jiným názorem a díky tomu, že řešení širších vztahů bylo jen okrajově zadáno, dostavily se pochopitelně pouze "okrajové" výsledky.
Nic za nás nevyřeší architektonická soutěž bez konkrétního zadání. To je úpná perla. Pan Mgr. Rynt, vzdělaný člověk, vnucuje lidem představu, že objednáte-li si od architekta plány nového domu, přinese vám místo toho například vybarvené dětské omalovánky. V jeho představách je třeba zatratit celé obory lidské činnosti jako urbanizmus, městské inženýrství apod. a nahradit je délkou mandátu zastupitelů.
V posledním odstavci uvedené hrůzostrašné předpovědi, že díky referendu nebude mít město peníze na odstraňování havárií, pochopitelně nesrovnává s částkou vynaloženou na prezentované studie, které nic nevyřešily a já se obávám, že to byly opravdu vyhozené peníze.
Objektivním a informačním příspěvkům zdar!!!

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  senior
Datum:  17.07.2005 11:29:12
Naprostý souhlas s tím co napsal Hummer.

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Anonym
Datum:  19.07.2005 17:55:46
Naprostý nesouhlas s tím co napsal Hummer.

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Hummer
Datum:  19.07.2005 18:04:24
Anonyme navrhuji Vám novou přezdívku Mgr. Ryntanonym.

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Anonym
Datum:  19.07.2005 18:25:35
p.Hummer,přemýšlejte spíše o změně vaší přezdívky,třeba na "Vedle jak ta jedle","Mimo obraz",..."Neorientuji se","Nemam co bych napsal".....

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Hummer
Datum:  19.07.2005 23:24:58
p. Anonym. Ano,i ty Vaše návrhy Vás všechny dokonale vystihují :-)

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Anonym
Datum:  20.07.2005 18:02:04
Chcete objektivní příspěvek?Dobře.Co řeknete na lži přípravného výboru o těch 960milionech o které údajně neschopné vedení města město připraví pokud ovšem nepodepíšete petici a přípravný výbor nás nespasí.To asi není z vašeho pohledu objektivní,ale co si o tom myslíte?Podle mně je to když ne lež tak neříkání pravdy s tím že je potřeba nějak ty lidi nahnat k referendu,dát nám jejich pověření pro naše budoucí kroky(o čemkoli se pak bude moct tvrdit "je to součást koncepčního řešení a byla nám dána důvěra v referendu" a až pak vymyslet jaké dotace a odkud a bůhví možná jestli vůbec budou.V podstatě ta částka byla vymyšlená ale zámýšlený ůčel to splnilo.Účel světí prostředky,že.

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Petr Giovagnoni
Datum:  20.07.2005 20:26:16
960 mil. byla určitě vize podložená důvěryhodnými informacemi....
a nesmíme zapomínat, že před touto cifrou byla předložka AŽ... takže nikdo nesliboval celé zlaté jablko , ale nějakou jeho část ano.....
nakonec, anonyme, co řekneš na 15 mil. na přestavbu hotelu Praha, kterými se oháněl Rynt, když se o tom na podzim hlasovalo......jaká je ta částka dneska?

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  dred
Datum:  20.07.2005 20:53:17
Blablablabla. Se už na ty miliardy a miliony vyserte.

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Anonym
Datum:  21.07.2005 17:56:55
Ale AŽ 960milionů taky nemohla být pravda pokud je pravda že tato částka je určena pro celou Českou republiku(a pro asi 5 nebo kolik projektů)a v době když jste s tím operovali tak už tato částka byla rozdána.(na období 2005-2006)?

Re: Objektivním a informačním př
Autor:  Anonym
Datum:  21.07.2005 20:41:47
Co to je přípravný výbor?Je to pár lidí co sledují své zájmy,nebo jsou to obětaví občané co se snaží prosadit dobro,a to i cestou manipulace?
Proč manipulace?
-v přípravném výboru jsou nebo ho podporují lidé kteří si o sobě myslí že jsou morální nebo intelektuální elita města a tuto svou aurolelu dávají na odiv na cestě ke svým cílům,honosí se tituly či funkcemi ale ty o člověku mnoho neřeknou,spíše naopak,řekněte si pouze jejich jména a odmyslete si jejich funkce,co o nich víte?Co víte o jejich morálních kvalitách?
-lidé v přípravný výboru jsou v současné době podporováni kolem třítisíc obyvatel města,(z nichž si myslím že většina to podepsala kvůli naslibované téměř jedné miliardě korun,to že neslibovali nic určitého je pouze slovíčkaření),což je menšina,šikovnou otázkou bude jediná správná odpověď v referendu ANO,takže se z menšiny stane síla která změní rozhodnutí většiny(ať z různých pohledů špatné či ne,to je jedno).Kdo se ptá jestli zbývajících cca 11000lidí(co já vím kolik je v Kralupech voličů)souhlasí s návrhem,či to nazvat cestou této třítisícové menšiny,znovu opakuji že naslibované peníze v tom jistě hrály roli,pokud ne nejdůležitější tak důležitou(hodně peněz zadarmo-motto současnosti,je to prostě v lidech,proč naletí na různé podvodné hry a soutěže,protože je zaslepí ta možnost peníze snadno a rychle bez námahy)A to je důvod proč vám to tolik lidí podepsalo,kdyby o tom pouvažovali tak začne hlodat,opravdu je to tak hezké jak píšou,to přece nemůže být tak jednoduché,podepiš arch,vhoď ANO,a hop,máme miliardu na naše nové hezké centrum,a všimli by si různých AŽ,MOŽNÁ adalších pojistek.

Toto je pouze subjektivní názor Anonyma,který nechce nikoho urazit,pokud se ale cítíte dotčeni,váš problém.

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Objektivním a informačním příspě

TOPlist