Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Sobota 23. září 2023   
 Diskuzní fórum

Přestavba centra města

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
POZOR! S Anonymem se nedá diskut
Autor:  Hummer
Datum:  24.07.2005 18:21:01
Podle hesla všech totalitních propagandistů, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou kopíruje do všech příspěvků své nenávistné výlevy. Budiž, ale nediskutuje, neví totiž o čem.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  anonym
Datum:  24.07.2005 19:10:30
Tak ti ď.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  anonym
Datum:  24.07.2005 20:17:49
Přyznávám, že jsem hlupák! Nezlopte se

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  anonym
Datum:  24.07.2005 23:56:07
Opravdu sem kokotek. Víckrát se to nestane.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Anonym
Datum:  25.07.2005 18:32:22
Tak takhle urážet mohou jen opravdu tupá hovada.
A diskutovat s tupými hovady se opravdu nedá.
Přesvědčujte se navzájem o pravdivosti svého pomýleného názoru,klidně si i zesměšňujte koho chcete,pomlouvejte vedení města či starostu,chvalte všechny členy přípravného výboru i Ty kteří se na ně z různých osobních (politických nebo podnikatelsko-ekonomických)důvodů nabalují,ale uvažujte chvíli o umění propagandy,která z bílé udělá černou a naopak,z dobré myšlenky špatnost a z prázdných keců koncepci.
V podstatě jste z 99procent naivové co si nechají nabulíkovat cokoli,a těch zbývajících 1procento je elita města co systematicky využívá tzv.všeobecné nespokojenosti(každý nadává na všechno a viník je jasný,stát,město prostě státní moc či samospráva)a v této atmosféře nepřemýšlíte a snadno přehlédnete skutečný cíl toho 1procenta lidí co Vás vedou aby dosáhly buď zakázek pro své firmy,či výhodných nákupů,prodejí či pronájmů lukrativních pozemků,či jen maloměštácky touží po co nejvyšším postu ve vedení města.
Tupá maso použij mozek a začni přemýšlet,ne pouze přejímat propagandu "Těch správných hochů".

kontrolní otázka za hubičku.Kdo staví,respektive kdo je majitelem či investorem stavby bytového domu v Lutovníku?(stavební firma to není?)
Samozřejmě že nevíte,proč taky,viďte.

Kdyby jsme se řídily tím že heslo jež razil Josepf Goebbels že "stokrát opakovaná lež se stane pravdou" používají pouze totalitní demagogové tak by člověk snad měl i pocit že žile na Totalitní Planetě Zemi (TPZ),
tupá masa ale nečte denní tisk a asi ani nesleduje zpravodajství,takže to nemůže posoudit,ale třeba jim to někdo řekne(někdo moudrý a vážený takže musí mýt vždy pravdu,a není třeba o tom zdlouhavě a bolestivě samostatně přemýšlet).

Diskutovat a rozhodovat může kdokoliv ale tupá masa se rozhoduje na základě neůplných,propagandisticky upravených ne-li rovnou lživých informací,výsledek je ten že má možnost udělat iracionální výběr z několika naprosto si odporujících či odlišných možností kdy je v podstatě jedno kterou se svoji neznalostí vybere.A má iluzi že si může vybrat.
Ale ten kdo má všech pět pohromadě tak bere informace ze všech zdrojů a stran a může se rozhodnout s vědomím že porozuměl tomu o čem se rozhoduje a logicky tak vybere správnou možnost.
Podporujte svého šerifa,é vlastně pana ředitele,či více ředitelů,ať vám vyčistí Kralupy na hezké místo k žití,ale abyste pak nebyli překvapení.
Ale ono se cokoliv co se nepovede či rovnou zkurví či rozkrade dá ještě tak patnáct dvacet let svádět na nezodpovědné vládnutí předešlé ryntovské samosprávy.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Anonym
Datum:  27.07.2005 11:15:14
Jistě,ale až na dva poslední řádky a chybu v základu(má tam být 100%)jste to trefil,zdá se že jste bystrý hoch.
Nicméně odpověď žádná na početní ůlohu jak znásobit cca 140milionů na 960 milionů pouze pro město Kralupy.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Anonym vzdělaný
Datum:  27.07.2005 12:12:42
Anonym:
Odpověď na kontrolní otázku za hubičku:
Je to člověk, kterýho bytostně nesnášíš. Asi jako češtinu!

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Michelin
Datum:  27.07.2005 13:46:44
S 960ti milióny operuje propaganda pana starosty. A někdo z té tupé masy lidí se na to chytil. Hádej, kdo to je, Anonyme. Možná je ten základ opravdu 100%, ale pak bys přece musel být jedna z naivek. Já si ale myslím, že jsi opravdu něco víc, něco unikátního, co nelze do základu zahrnout.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Anonym
Datum:  28.07.2005 10:59:20
????????????????????????????????????????????????????????????????????
Kdo že si vymyslel že může znásobit peníze až na 960milionů?
A kdo to dal vytisknout na svůj propagační leták?

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Humér
Datum:  28.07.2005 11:38:56
Z celyho slavnyho referenda se stala fraska. Pokud jde o to, pro co zvednout ruku, ja uz mam jasno. Sorry drahy pripravny vybore.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Michelin
Datum:  28.07.2005 16:13:23
Peníze nakonec nebudou ani na tu hotelradnici. Já bych ale chtěl aby se udělal plán nového hezkého náměstí, vymyslelo se, kde by co mohlo být a v budoucnu by se podle toho postupovalo. Co chceš ty řádku otazníků? Psát o tupých masách a správných hoších? To opravdu není diskuze, ale projevy nějakého nemilého stavu duše.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Humér
Datum:  29.07.2005 13:46:20
pro me NE = NEchodit. Takze asi tak. Pripravnej vybor mel dobrou myslenku, minimalne v tom, ze navrhl protivariantu. To je vse. Bohuzel jim neverim. Ja si jednou za 4 roky odvolim tady to zastupitelstvo a tim to pro me konci. Jestli se tam nakonec dostanou je jina vec, ale je to vsechno, co jsem pro tohle mesto ochotnej udelat, oni pro me taky nehnuli ani prstem (aby to bylo spravne pochopeno, ja jsem zadal a nedostal ani smradlavou odpoved, ze ne). A reci, ze by se meli obcane zapojit do deni, no nevim, zas takova demokracie to bejt nemusi. Bydlim tu odnarozeni, nic mi tu nechybi. Jenom snad ten nazev. Uz aby se to jmenovalo Praha - predmesti.

To: Humer
Autor:  Qeta
Datum:  01.08.2005 10:35:45
V poslednim prispevku ne uplne vsemu rozumim..... Jakou jsi nedostal odpoved? Od koho? Na jakou otazku?
PS: Ctes maily na sve adrese humr@email.cz?

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Humér
Datum:  02.08.2005 09:51:56
To tady nehodlam rozebirat, ne ze bych nechtel, ale proste se to nehodi.
ad mail) mno, obcas se nan podivam, ale je tam strasne moc spamu. Ted jsem se tam dival, ale nic krome nabidek na prodlouzeni penisu, viagry apod. jsem tam nevidel. Zkus to poslat znova dik.

Re: POZOR! S Anonymem se nedá di
Autor:  Humér
Datum:  02.08.2005 09:53:28
aaaa nebo, zkus to poslat na humrman zavinaaaac seznam.cz

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: POZOR! S Anonymem se nedá diskut

TOPlist