Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Čtvrtek 25. dubna 2024   
 Diskuzní fórum

Přestavba centra města

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Výzva k zamyšlení pro ty rozumné
Autor:  Anonym
Datum:  29.07.2005 11:12:49
Co se týká toho referenda je závazné pokud se zůčastní více jak polovina volebschopného obyvatelstva,proto já konkrétně k referendu nepůjdu,šance že přijde více lidí co budou hlasovat NE než těch pro ANO je podle mne malá a legalizovat (udělat ho závazným pro radu či zastupitelstvo) výsledek této předvolební kampaně lidí z přípravného výboru nebudu,takže je to o tom že když vhodí 4000lidí ANO a 3500 NE tak výsledek je pro Město závazný,ale když příjde 6000 lidí a vhodí ANO a dál již nepříjde nikdo tak také zvítězí ale nebude to závazné,Město to pouze vezme na vědomí.Jde o to nezvyšovat ůčast u této frašky přímé demokracie,protože něco co je spuštěno na základě kampaně která operuje s nepravdami,nemožnými (myšl.nesplnitelnými)vizemi jako ta celková částka která je možná až 960milionů a zavání manipulacemi za ůčelem politického či podnikatelského vzestupu několika jedinců nelze považovat za přínos pro jakoukoli samosprávu.Ale bylo to již spuštěno a proto):

Je třeba aby Ti co se chtějí vyjádřit NE u referenda zvážili zda nebude pro tento jejich záměr(odmítnutí a likvidace referenda) radši nechodit.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  Michelin
Datum:  29.07.2005 12:57:03
Z tupé masy se stali rozumní občané? Hezký kotrmelec!

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  Anonym
Datum:  29.07.2005 21:18:25
Vysvětlení pojmů,aby nedocházelo k mýlkám.

Tupá masa-lidé co chtějí a podporují referendum(pouze z mého pohledu,nemám patent na rozum ale něco si o nich myslím)-je jich prý něco přes tři tisíce.

Rozumní a uvědomělí občané(uvědomělí proto že chtějí změnit něco co už je nalajnováno,ale je správné pokusit se to změnit-sabotovat)tak to jsou Ti co půjdou k referendu a chtějí vhodit NE- těmto lidem je určena tato výzva.
Nevím kolik jich je,snad pár set?

A pak tu jsou pasivní občané,Ti co k referendu nepůjdou.S těmi žádné výzvy přípravného výboru nehnou,a to je dobře(ale v této parodii na přímou demokracii,ale z dlouhodobého hlediska je jistě nedobré když absolutní většina volí neůčast a o zásadních problémech rozhodují pouze tvrdá jádra příznivců té či oné varianty).
Tito pasivní občané jsou spíše ku prospěchu odpůrcům referenda,protože když nepůjdou tak nezvýší ůčast.
Těch je většina.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  Anonym
Datum:  14.09.2005 19:03:05
Dva odstavce důležité pro rozhodnutí zda jít či nejít k referendu.
Zákon č.22/2004 Sb. o místním referendu a změně některých zákonů.

HLAVA VIII

PLATNOST A ZÁVAZNOST MÍSTNÍHO REFERENDA

§ 48

(1) K platnosti rozhodnutí v místním referendu je třeba účasti alespoň poloviny oprávněných osob zapsaných v seznamech oprávněných osob.

(2) Rozhodnutí v místním referendu je závazné, hlasovala-li pro ně nadpoloviční většina oprávněných osob, které se místního referenda zúčastnily.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  míla
Datum:  19.09.2005 13:42:37
Anonyme, ty rozumbrado, přestaň už konečně "radit". Nevím, proč mě nazýváš tupým stádem? Já k referendu jdu s celou rodinou, nenechám si od tebe nabulíkovat tvoje pseudonázory co je městu prospěšné a co ne a hlavně si za svým názorem stojím. Jenom ti chci ještě říct, že jsi s tou svojí agitkou děsně trapnej.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  Anonym
Datum:  23.09.2005 11:35:30
A kdo tu neagituje?

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  míla
Datum:  23.09.2005 12:41:15

Už nikdo, přečti si po sobě pořádně ty příspěvky.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  jmac
Datum:  23.09.2005 14:09:56
Vazeni, doufam ze 97% ANO bude alespon moralnim zavazanim neprokalit prachy, ktere nejsou pana starosty ale nas vsech a ze i pres nesplnenou ucas NEBUDE stat Ryntuv pomnik - Nova radnice za 150 melounu !!!

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  Láďa 14
Datum:  23.09.2005 17:38:44
Byl jsi přehlasován!

Výzva k zamyšlení pro ty rozumné
Autor:  míla
Datum:  23.09.2005 17:47:09
Je to v háji, nejvíc mě štve, jak se těch 13 apoštolů, co si odhlasovali radnici bude kasat, že zvítězila vůle občanů. Zvítězila lidská blbost a lhostejnost a už mě to tu pěkně štve. Já se můžu akorát tak demokraticky odstěhovat.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  Anonym
Datum:  27.09.2005 21:26:48
Ale tímto se neoprávněně kasá spíše přípravný výbor.
Myslím že se neodstěhujete.Tak horký to nebude.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  lutty
Datum:  29.09.2005 14:03:26
100% souhlas s předposledním příspěvkem (autor Míla). Je to prostě v háji, lidi můžou o něčem rozhodnout, ale vůbec je to nezajímá. "Všichni starostovi muži "teď budou namachrovaný, že maj podporu občanů Kralup apod......Potom bude každej nadávat kolik stála přestavba toho hnusu PRAHA na MÚ.

Re: Výzva k zamyšlení pro ty roz
Autor:  Bobby
Datum:  04.10.2005 00:08:35
Možná by bylo lepší to monstrum i s pivovarem za těch xxx bambiliónů zbourat a udělat tam hezkej parčík... zelená prý uklidňuje... tady pořád někdo,někam,něco, a už je to docela na hlavu. A upřímně, kdo z vás chodí do přírody na procházku...? Tak když nepřijdete vy za přírodou, proč by nepřišla příroda za vámi??? Ať má mládež kde fetovat, ne???

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Výzva k zamyšlení pro ty rozumné









TOPlist