Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Čtvrtek 25. července 2024   
 Diskuzní fórum

Přestavba centra města

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Anonym je starostův klon.
Autor:  Michelin
Datum:  29.07.2005 13:02:24
Píše mu z duše.

Re: Anonym je starostův klon.
Autor:  Anonym
Datum:  29.07.2005 21:30:45
Vás bych tipoval na klon p.Plecháčka či kohokoliv z přípravného výboru či skupin pohybujících se v jeho okolí,nevím koho jste ale přesně klon protože názory těchto lidí jsou stejné.Dalo by se tedy říci že píšete z duše všem těmto lidem.

Re: Anonym je starostův klon.
Autor:  Michelin
Datum:  31.07.2005 13:53:53
Stále nevím, co by starostův klon provedl s centrem města. Nechce referendum, protože lidé jsou jenom tupá masa bez vlastního názoru. Proč se tedy vůbec konají volby, není to zbytečné? Pár doživotně jmenovaných Anonymů by nám možná vládlo docela dobře, že? A chce, aby se bezhlavě postavila hotelradnice? Aby si na té stavbě namastila kapsy kralupská plutokratická oligarchie, bezzásadová a bezcharakterní smečka chamtivých hyen? Podle Anonyma se žádná stavba bez těchto průvodních jevů nemůže obejít, vychází mi z toho jediné východisko - zpátky na stromy.

Re: Anonym je starostův klon.
Autor:  Anonym
Datum:  15.08.2005 14:42:45
To snad ani ne ale centrum řešit postupnými kroky pokud možno bez ůčasti rádoby podnikatelů(jejichž výhled je omezen pouze na apakování se a maximální zisk bez ohledu na cokoli ostatního) a tzv.soukromého sektoru(propojeného s lidmi co už jsou nebo spíše s těmi co se chtějí vervat na vedoucí pozice po příštích volbách k čemuž jim má dopomoci propagandistická předvolební kampaň kterou nazývají referendum o přestavbě centra města).
Ano,bude to sice trvat déle ale na jednotlivé projekty jistě bude možné žádat dotace,lžou když tvrdí že dotace dostane pouze nějaký "kvalitně"zpracovaný monstrprojekt.A v průběhu času mohou nově zvolené samosprávy upravovat původní zadání a provádět dílčí změny,ale hlavní bude že si o tom celou dobu bude rozhodovat město samo(prostřednictvím volených samospráv)a nebude do toho kecat parazitický podnikatelský sektor který myslí(a je to u podnikatelského sektoru samozřejmé,bez urážky)pouze na zisk a na zisk.
A postupem času se bez zadlužení a bez gigantického mrhání penězi nejen našich ale i z evropských fondů dostaneme k cíli jímž je hezké centrum.
Ale bude to trvat jistě déle a lidé z přípravného výboru potřebují být zvoleni co nejdříve,aby potřebné peníze byly proinvestovány co nejdříve.

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Anonym je starostův klon.

TOPlist